reklama

O sexuální orientaci Ondřeje Brzobohatého promluvila jeho sexuoložka Hana Fifková

Kauza bývalých manželů Ondřeje Brzobohatého a Taťány Kuchařové ani po týdnu neutichá. Teď se k obvinění Kuchařové, že je její bývalý muž sexuálně nevyhraněný, vyjádřila i odbornice Hana Fifková.

Foto: Profimedia.cz

Uplynulý týden byl plný protichůdných vyjádření, které veřejnosti poskytovali bývalí manželé Ondřej Brzobohatý a Taťána Kuchařová. Hudebník obvinil svou exmanželku z toho, že Blesku poskytla celé znění církevní žaloby, kterou se domáhá anulace jejich sňatku. Což ale modelka odmítá a tvrdila, že nejsou pravdivá ani tvrzení o tom, že Brzobohatého nutila navštívit sexuologa.

"Takže jednou pro vždy: nikdy jsem nepoužila slovní spojení sexuální deviace a nikoho jsem neposílala k sexuologovi, nadto z údajného strachu, že je homosexualita dědičná. O moc absurdnějším obviněním jsem nečelila (a že jich v uplynulém týdnu bylo). Na rozdíl od všech lidí, kteří v rámci vyjádření podpory jednomu pošlou vlnu nenávisti druhému a přijde jim to normální, jsem skutečně tolerantní," rozčílila se Kuchařová na svém profilu na Instagramu.

Jenže jak se zdá, neříká možná pravdu. Deník Blesk kontaktoval sexuoložku Hanu Fifkovou, která dostala od Brzobohatého svolení se k jeho případu vyjádřit. Na přímou otázku, zda ho k ní poslala sama Kuchařová, odpověděla: "Pokud si vzpomínám, tak ano."

A i když je vázána lékařským tajemstvím, přece jen poodhalila, k jakému závěru došla. "Tak tolik snad mohu říci, že u Ondřeje rozhodně o žádnou sexuální úchylku nejde," sdělila Fifková s tím, že hudebníkova záliba v tzv. drag queen nemá nic společného s tím, že by byl homosexuální. 

Putinovo Rusko už se ničím netají. Vzhlíží k Sovětskému svazu a lační po pomstě | Video: Kristýna Pružinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama