reklama

Ani Taťána Kuchařová nezůstala sama a našla zastání

Přestože to vypadalo, že celý svět šoubyznysu se postavil ve sporu Taťány Kuchařové a Ondřeje Brzobohatého na stranu hudebníka, ani modelka nezůstala zcela osamocená.

Prohlédnout grafiku
Foto: ČTK

Už od začátku týdne se řeší kauza úniku znění církevní žaloby, kterou podala Taťána Kuchařová na Ondřeje Brzobohatého, do médií. V dokumentu se rozebírá nejen hudebníkova záliba v převlékání za ženu, tzv. drag queen, ale také otázka jeho sexuální orientace a plodnosti.

Přestože Brzobohatý je přesvědčený, že žalobu poslala do tisku Kuchařová, ona se takovému nařčení brání. "Všechny veřejně známé osobnosti (včetně mě) moc dobře vědí, že zveřejnění takto citlivého materiálu je to nejhorší, co lze udělat, a že to bude veřejně odsouzeno mnohem víc než cokoliv, co je předmětem zveřejnění samotného. Existuje mnoho ukázkových příkladů, které to prokazují. Ani z tohoto pohledu skutečně není v mém zájmu, abych cokoliv zveřejňovala," napsala na svém profilu na Instagramu.

I tak se ale velká část veřejného mínění obrátila pro ní. Nakonec však přece jen našla zastání. Na to, kdo ji podpořil, se podívejte dále. 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama