reklama

"Když nechcete dítě, lidé na vás koukají jako na chladnou mrchu," říká Miley Cyrusová

Zpěvačka Miley Cyrusová se nebojí vyčnívat z davu. Momentálně rozvířila veřejné mínění svým prohlášením, že si není jistá, zda chce mít vůbec někdy v budoucnu děti.

Prohlédnout grafiku
Foto: Shutterstock

Někdo má bezdětné ženy za kariéristky, které daly sobecky přednost práci před rodinou, jiní na ně koukají jako na chudinky, které nebudou nikdy úplně šťastné. Pravdou zůstává, že některé ženy opravdu děti nechtějí, jiné po nich toužily, ale být matkou jim zůstalo z různých důvodů odepřeno. V každém případě jde čistě o osobní věc.

"Je mi 31 let a stále nevím, jestli děti chci, nebo ne. Mám pocit, že moji fanoušci jsou svým způsobem moje děti," řekla před nedávnem zpěvačka Miley Cyrusová v rozhovoru pro časopis W Magazin. Podle ní čelí ženy v určitém věku velkému tlaku společnosti na to stát se matkami.

"Očekává se od nás, že udržíme planetu zalidněnou. A když to není součástí našeho plánu nebo náš záměr, následuje odsouzení a zloba, snaží se vytvořit a změnit zákony, aby vám to vnutili - i když otěhotníte v násilné situaci," myslí si Cyrusová a naráží na stále se zpřísňující protipotratové zákony ve velké části USA.

Jak to mají známé ženy zahraničního i českého showbyznysu? Podívejte se do naší galerie.

reklama
reklama
reklama