reklama

Kylie Minogue

Kylie Minogue, rodačka z australského Melbourne, je dnes známá především jako populární zpěvačka a skladatelka.

Herečka a zpěvačka

Svoji kariéru nastartovala jako herečka v televizním seriálu Skyways (1979), později Neighbours (1986 a 1988). Kromě herectví se v té době začala intenzivně věnovat zpěvu. Nahrála demo verzi k singlu Locomotion, píseň měla pozitivní ohlasy a nahrávací společnost Mushrooms records ji v roce 1987 vydala. Singl se nakonec stal nejprodávanějším v 80. letech. V roce 1988 vydává své debutové album nazvané Kylie a zaznamenává s ním úspěch především v Anglii a Austrálii. Už o rok později vydává další s názvem Enjoy Yourself a ve stejném roce získává i hlavní roli ve svém prvním celovečerním filmu Delikventi.

Osudoví muži

V 90. letech se stala středem pozornosti i díky svému vztahu s frontmanem skupiny INXS Michealem Hutchencem, kvůli kterému se rozešla s australským hercem a zpěvákem Jasonem Donovanem. Po boku krásné a nadané zpěvačky se pak objevila ještě spousta dalších mužů, mezi nimi francouzský režisér Stéphane Sednaoui, francouzský herec Olivier Martinez, nebo také španělský model Andreas Velencoso. V médiích se v roce 2012 dokonce objevily spekulace o poměru s hercem Jean-Claude Van Dammem.

Náš tip: Známé ženy, které vyhrály boj nad rakovinou prsu

Rakovina

V roce 2005 jí byla diagnostikována rakovina prsu, kterou se podařilo vyléčit a už v roce 2006 odehrála několik koncertů, po kterých následovalo její desáté album s názvem X. V roce 2008 v rámci turné navštívila i Českou republiku a o rok později upořádala své první turné v USA.

Související články

reklama
reklama
reklama
reklama