reklama

Jak dopadla proměna malého bytu

Prohlédnout galerii
Foto: PANEL PLUS

S ohledem na to, že byt bude sloužit jedné osobě, maximálně dvěma, upraví se celá dispozice. Podívejte se na plánky rekonstrukce. Jak se povedla změna malého bytu?

Nemáte-li odvahu pustit se do větší přestavby, můžete se inspirovat jednotlivými náhledy, které vám poradí, jak naložit se starším bytem, kde místo přidat a kam nejlépe zabudovat úložné prostory.

Stavební úpravy pomohou

Rozsahem poměrně malými stavebními úpravami lze dosáhnout překvapivých výsledků. V převážné většině bytů jsou stávající dělící příčky provedeny z nenosných pórobetonových panelů a lze je tedy snadno odstranit. Spojením prostoru obývacího pokoje a kuchyně můžeme získat v panelovém bytě místnost o téměř neuvěřitelné ploše více než 30 metrů čtverečních.

Jinde je zase možné postavením nové příčky vytvořit jeden pokoj navíc. Velké rezervy pro nové dispoziční uspořádání skýtají zbytečně velké plochy předsíní a chodeb. Vhodným uspořádáním lze vykouzlit až sedm metrů čtverečních pro obytnou plochu na úkor komunikací v bytě.

Jak se povedla vizualizace staré garsonky? Co byste udělali jinak a naopak, která změna se vám líbí nejvíc? Napište nám v diskuzi pod článkem.

vizualizace a plány: Kateřina Mlejnková

zdroj: panelplus.cz

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Vypěstujte si bylinky v okně. Zavěste je místo záclony!

Hotel Jamese Bonda: Jak se spí v pokoji agenta 007

Sex po porodu: Jak nezešílet a nerozvést se! Čtěte...

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama