reklama

Bydlení podle Avengers aneb Když fanoušek zbožňuje film

Jak dopadne návrh bytu, když majitel zbožňuje film Avengers?

Foto: Facebook / Absolook Interior Design

V roce 2012 se Marvel Studios rozhodlo, že sestaví hrdinský tým všech dob. Ve filmu Avengers jste tak mohli vidět Iron Mana, Hulka, Thora, Captaina Americu, Black Widow i Hawkeye. Jak dopadne rekonstrukce bytu, když se do této partičky jeho majitel zamiluje?

Nejen v komiksech, ale i na filmovém plátně jsou hrdinové s nadlidskými schopnostmi, kteří brání spravedlnost, oblíbení. Pojďte s námi navštívit byt fanouška Avengers.

Inspirace designérů

Designéři studia Absolook Interior Desing se nechali inspirovat právě tímto filmem. Nejen že se na stěnách bytu objevily plakáty hrdinů, ale nechybí ani pověstné písmeno "A" z věže Tonyho Starka alias Iron Mana, kterého si zahrál Robert Downey Jr.

Doporučujeme: Jak zahradničit, aby vás nebolela záda? Pozor na to

Většina symbolů je pouze v 2D formě, ale právě toto písmeno je dominantou celého obývacího pokoje a působí opravdu monstrózně.

Zelená je tráva i Hulk

V kuchyni jasně převládá zelená barva, je totiž věnovaná postavě obřího Hulka, který na vás rozzuřeně kouká za kuchyňskou linkou. Dveře skříněk mají stejný odstín, jako nesmrtelný hrdina, ale tím, že jsou doplněné o černou mramorovou desku, působí vše elegantně a nenásilně.

S Ironem Manem v ložnici

I když jde o čistě pánský byt, ložnice, kde vás nad postelí bude hlídat Iron Man, neurazí ani ženu. I když dámy by spíše ocenily, kdyby nad nimi hlídkoval samotný Robert Downey Jr.

Za televizí i na stropě jsou použité prvky z tohoto filmu. Hlavní roli má červená, černá a antracitová. Výrazné doplňky lehce tlumí žlutá výmalba.

Designově "vymazlený" byt

Ať se vám film Avengers líbí, či nikoliv, nejspíš uznáte, že byt je doladěný do nejmenších detailů. V obývacím pokoji je televize elegantně umístěná na stěnu do jednoho ze znaků filmu, navíc je příjemně podsvícená, což ocení vaše oči. Bílou a černou klasiku ozvláštní portréty jednotlivých hrdinů.

Aby si majitel mohl pouštět své oblíbence s kvalitním zvukem, dali si designéři záležet i s vybavením hudební soustavy, která vás vtáhne do děje.

Zajímavosti o filmu Avengers

Právě dnes má v České republice premiéru druhý díl Avengers Age of Ultron, kde se tato partička opět sejde, aby zachránila svět. Máme pro vás zajímavosti z natáčení.

  • Jedná se o první film z Marvel Cinematic Universe, kde je Stark (Robert Downey Jr.) bez Pepper Potts (Gwyneth Paltrow).
  • Snímek obsahuje přes 3000 speciálních efektů.
  • První upoutávku na film zhlédlo za 24 hodin přes 7 milionů diváků.
  • Natáčení probíhalo v Jižní Koreji, Itálii a Londýně.
  • Během natáčení Scarlett Johansson otěhotněla, proto se štáb rozhodl v některých scénách Widow použít dublérky. Bylo třeba zamaskovat těhotenské bříško.
  • Pracovní název filmu byl Afterparty.
  • Robert Downey Jr. pobíral 250x větší honorář než jeho kolegové. Využil svého postavení a domluvil jim vyšší plat.

Další zajímavosti se dočtete na webu ČSFD.

Viděli jste první díl Avengers? Jak se vám líbil? Napište nám v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Dům z konopí a vápna. Vyjde vás jen na 14 000 Kč

Na vozíčku je už 9 let. Kvůli jednomu skoku do vody

Když hubne chlap. 5 pravidel, na která by měl myslet
Prokop: Lidí, kteří nechtějí žádná opatření, je málo. Roušky jich odmítá pár procent | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama