reklama
 

Ženy ve znamení Ryb: Půvab, inteligence a klidná povaha

Hledáte u ženy eleganci, věrnost a rozvahu? Zapátrejte po partnerce mezi Rybami! Zajímá vás, jaké jsou ženy narozené v tomto znamení milenkami? Chcete vědět, které slavné osobnosti patří mezi Ryby? Čtěte dál!

Foto: iStock

Ženy ve znamení Ryb se nikam příliš netlačí. Protože stojí nohama pevně na zemi, daří se jim proplouvat životem poměrně bez komplikací. Hned na první pohled zaujmou půvabem a klidnou povahou.

Zasněné princezny i věrné manželky

Pro rodinu by se rozdaly, v práci rády pomáhají druhým a muži v nich spatřují skutečné dámy, kterým mají chuť se dvořit. Rády se cítí ochraňované. Partnerský vztah je pro ně pohádkou, touží po svém rytíři na bílém koni. Najdou-li ho, jsou mu věrné a oddané a dokážou vytvořit jedinečné rodinné zázemí.

Matky pečovatelky

O děti se starají s maximální možnou péčí, nezvyšují na ně hlas, raději si s nimi v klidu povídají a vše jim rády vysvětlí.

Podobný "klidný přístup" volí i v práci, kde nepatří mezi nejpilnější včeličky, ale pokud hoří termín, vydají ze sebe téměř nadlidskou sílu a energii, aby vše stihly.

Slavné ženy narozené ve znamení Ryb

Kultura: Zlata Adamovská, Jessica Biel, Brigitte Bardot, Drew Barrymore, Juliette Binoche, Zuzana Bydžovská, Cindy Crawford, Ema Destinová, Eva Holubová, Ivana Chýlková, Eva Longoria, Olga Lounová, Eva Mendes, Ornella Muti, Inna Puhajková, Rihanna, Simona Stašová, Sharon Stone, Elizabeth Taylor, Eva Vejmělková, Lucie Vondráčková

Politika: Margareth Thatcher

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama