reklama

Partnerský horoskop mezi Rakem a Rybou

Setkání Raka a Ryby se dá popsat jako velký třesk. Hned ze začátku je mezi nimi zvláštní napětí a většinou se zpět k životu proberou až po náruživém sexu. Tím odstartují romantický vztah plný něžností, kdy spolu budou chtít trávit každou vteřinu.

Foto: iStock

Ryba ukáže Rakovi svět spirituality, ten ji zase bude držet nohama pevně na zemi a ukáže jí, že majetek slouží také k tomu, aby se hromadil. Rak bude pravidelně přicházet s novými nápady a Ryba mu pomůže je zrealizovat. Tato dvě znamení milují a chtějí být milována. A po čase jen z pouhé mimiky jeden na druhém pozná, jak se cítí, a dokáže ho plně chápat.

Partnerská shoda Rak a Ryby (9/10)

Rak a Ryba jsou ukázkovým vztahem. Rozumějí si snad ve všem, oba touží po rodině, po spoustě dětí, klidném a šťastném domově a všeobecné spokojenosti. Jejich děti mívají nádherné dětství a oni dva šťastné stáří. Jediný problém, který může v této idylce nastat, je případná nuda a lenost, kterou oba považují za pohodlí. Také musejí neustále myslet na to, kde vydělat peníze na zabezpečení této harmonie.

Rak muž a Ryby žena

Rak a Ryba mají požehnání od Boha. V jejich vztahu se projevuje absolutní shoda až do chvíle, kdy se vezmou, nebo rozejdou. Když totiž jejich vztah skončí, neustále na sebe myslí, ale ani jeden nepřizná, že mu ten druhý chybí. A s tímto pocitem žijí až do konce života. Muž Rak má na ženu Rybu velké požadavky. Chce, aby mu byla věrná a oddaná, aby mu vařila a starala se o něj, také aby ho neustále chválila a byla s ním zajedno. To vše naštěstí umí žena Ryba splnit, někdy k tomu ale obětuje svůj vlastní život, koníčky a pohodlí. Ryba je dobrá posluchačka a uvědomuje si, že Rak je mimo jiné také něžný, klidný, inteligentní a vtipný, proto stojí za to s ním zůstat. Navíc jsou oba spolehliví, což nemůže říct každá dvojice.

 

Rak žena a Ryby muž

Nenašli byste dvě znamení, která se k sobě hodí lépe, tito dva se přitahují jako magnety. Ve většině případů spolu vydrží celý život, uvědomují si, jak by byli nešťastní, kdyby nebyli spolu. Pokud se na obzoru objeví problémy, oba jsou schopni velkých kompromisů, aby vztah udrželi. Většina problémů je způsobena penězi, žena Rak ráda spoří, muž Ryba jí bude dělat naschvály a bude kupovat drahé dárky a půjčovat svým přátelům, jen aby ji poškádlil. Řešením budu oddělené bankovní účty. Žena Rak mění své nálady podle fází měsíce, na to si musí muž Ryba zvyknout. Ideální kompatibilitu zažijí v sexu, umějí se uspokojit v každém směru, citovém i fyzickém. Oba rádi dávají i dostávají pozornosti prokazující jejich city.

Schwarzenegger překvapil skvělou formou. V 73 letech posiluje a tasí meč jako zamlada | Video: Martin Krepindl
reklama
reklama
reklama