reklama

Dárky podle znamení

Vánoce se kvapem blíží a vy možná marně dumáte, čím byste obdarovali a potěšili své blízké. Pokud se vám nechce kupovat dárky na poslední chvíli, přinášíme vám pár tipů pro inspiraci. Zkusili jste již někdy svým milovaným věnovat dárek podle jejich slunečního znamení?

Foto: iStock

Ohnivá znamení

Máte-li doma Berana, nic mu neudělá větší radost než dárek, s nímž může tvůrčím způsobem pracovat. Existuje spousta hobby obchůdků, v nichž byste mohli najít to pravé. Slunečního vládce Lva nejvíce potěšíte dárky na úrovni jeho královského majestátu - hodinky či šperk oslnivého lesku vhodně doplní charismatickou lví osobnost. Střelce dozajista potěšíte jakýmkoli zájezdem, i kdyby to mělo být jen někam za humna, hlavně že ukojíte jeho touhu po cestování. Pokud máte hluboko do kapsy, kupte mu alespoň obrazovou publikaci o jeho oblíbené destinaci.

Vodní znamení

Něžný a romantický Rak miluje svůj domov a nesmírně si potrpí na jakékoli stylové bytové doplňky. Tajuplný Štír miluje veškeré technické vymoženosti a mystiku, což takhle zkusit spojit tyto dvě rozdílné oblasti zájmu dohromady a darovat mu třeba kurz astrologie, v němž bude moci pro tvorbu horoskopů využívat ten nejmodernější program? Ryby jsou pověstné svým kladným vztahem k mystice, esoterice a tajemnu, pokud jim zakoupíte třeba literaturu o záhadách mayského kalendáře, určitě budou dumat tak dlouho, dokud tento problém uspokojivě neobjasní.

Vzdušná znamení

Blíženec je tvor bažící po vzdělání, zjistěte si nenápadně oblast jeho největšího zájmu a zahrňte ho kvalitní literaturou nebo mu zaplaťte kurz či seminář, v němž by se mohl dále vzdělávat. Roztomilé, leč permanentně nerozhodné Váze se zavděčíte několika CD s relaxační a meditační hudbou, protože ze všeho nejvíc potřebuje uklidnit své stále rozjitřené nervy. Extravagantního Vodnáře očarujete vším, co se bude vymykat běžnému lidskému chápání. Čím větší bláznivina, tím více bude z jeho strany oceněna.

Zemská znamení

Požitkářského Býka jistě potěšíte několika lahvemi opravdu kvalitního vína. Materiálně zaměřené Panny vždy ocení praktické dárky ve skvělém designu - uděláte jim radost i domácím spotřebičem, pokud se bude jednat o nejnovější model. Kozorohům se zavděčíte sérií několika opravdu kvalitních filmů do jejich rozsáhlé filmotéky.

Češi v Primarku: Výlet i zábava, lidi za udržitelnost platit nechtějí, říká Louženská | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama