reklama

Online s gynekologem: Ptejte se MUDr. Lachety

Ženské potíže? Ptejte se na radu gynekologa MUDr. Jana Lachety!

Foto: Profimedia.cz

Víte, kdy budoucí ženu čeká její první gynekologická prohlídka? Dřív, než si myslíte!

Od dětského věku přes dospívání až do doby po klimakteriu - všechny životní etapy ženy přinášejí své problémy a úskalí, s nimiž se obracíme na ženského lékaře.

Ptejte se!

Nepravidelná menstruace,  těhotenství nebo naopak neplodnost, záněty i pohlavní choroby, přechodové potíže a otázky kolem očkování proti rakovině děložního čípku - to vše zajímá všechny ženy bez ohledu na věk. Poraďte se o svých potížích nebo jen pouhých pochybnostech online!

Náš odborník

MUDr. Jan Lacheta, gynekolog a porodník, ambulantní specialista, zabývá se ultrazvukovou diagnostikou a prevencí nádoru děložního čípku. V současné době působí v soukromé poliklinice Program H Plus.

Hostem naší redakce bude v pondělí 17. října od 11 hodin, kdy začne odpovídat na vaše dotazy. S jejich posíláním můžete začít už nyní. Mnoho z vás je zklamaných, když se nedočká odpovědi na problémy, které je pálí. Moc nás to mrzí, ale dotazů se vždycky sejde daleko víc, než na kolik naši odborní lékaři zvládnou v časovém limitu vyhrazeném pro online rozhovor odpovědět. Vybírají si sami podle toho, zda dotaz lze zodpovědět v pouhých několika řádcích, a zda je natolik typický, aby přinesl podstatné informace i pro ostatní čtenáře. Proto se prosím podívejte i na otázky ostatních čtenářů, zda v nich nenajdete odpověď i na svůj problém.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama