reklama

Jak omladit přirození? Modelace genitálií bez operace

Mnoho lidí neví, jak "tam dole" žena vypadá - včetně žen samotných. A nikdo neví, jak tam vypadat má! Žádný vzhled intimních míst totiž jediný správný. Zato mladistvý vzhled pozná každý.

Foto: Isifa/thinkStock

Mnoho lidí neví, jak "tam dole" žena vypadá - včetně žen samotných. A nikdo neví, jak tam vypadat má! Žádný vzhled intimních míst totiž jediný správný. Zato mladistvý vzhled pozná každý.

Když před lety MUDr. Svatopluk Svoboda jako nestor této výjimečné lékařské disciplíny s operacemi ženských genitálií začínal, uvědomil si, že žádný "ideál"  ani vzor neexistuje. Požádal proto známého malíře, autora anatomických atlasů, aby mu nakreslil vše, s čím se ve své praxi setkal. Od té doby může pacientkám pro inspiraci nabídnout vlastní vzácnou sbírku obrázků. Pro labioplastiku si tak mohou vybrat ze stovky podob a tvarů.

Proč ženy chtějí modelaci genitálií?

Vaginoplastika (plastika pochvy), což je spíš gynekologický zákrok, zase řeší problémy vzniklé po porodu nebo věkem - obvykle jde o zmenšení a zúžení.

Vedle dosavadní plastické operace stydkých pysků a vagíny teď moderní medicína nabízí ženám jako řešení vzhledu jejich intimních partií také neinvazívní terapii - tedy bez řezání.  Jde o revoluci v intimní estetice bez skalpelu a s okamžitými výsledky.

Doporučujeme: Téma: Plastiky intimních míst

Přístroj, který je kombinací ultrazvuku a radiofrekvence, působí na kolagen pod kůží. "Ten má tendenci mizet s postupem věku a tkáně pak ztrácí pružnost. Působením přístroje na oblast velkých pysků, malých pysků a poševního otvoru se v těchto místech kolagen obnoví," vysvětluje podstatu ošetření MUDr. Petr Jan Vašek, primář FORMÉ clinic.

Dosáhnout tak lze

  • zmenšení malých pysků
  • zpevnění velkých pysků
  • zrůžovění pohlavního orgánu
  • zpevnění a stažení poševního otvoru
  • změknutí jizev (například po porodních poraněních, nástřihu hráze a pod. )
  • zhojení po kondylomatech (genitálních bradavic)
  • navození libida

Po lepší sex

"Bylo to, jako bych měla v klíně teplý ručník, rozhodně nic nepříjemného," vypráví o zákroku pětatřicetiletá Alice, matka dvou dětí. "Partnerovi jsem nic neřekla, ale po ukončení kúry - tedy po čtyřech návštěvách - při sexu viděl i cítil, že je něco jinak. V pozitivním slova smyslu!" Také proto, že si Alice milování mnohem víc užívala.

Ošetření partií je zcela bezbolestné, jen se přes klín přejíždí ergonomicky tvarovanou hlavicí , která masíruje a prohřívá tkáň. Každá partie se ošetřuje přibližně 3 až 4 minuty. Dohromady tedy samotné sezení zabere 16 minut, klientkám se však doporučuje udělat si vždy hodinu času. Ošetření se stihne i ve volnu na oběd!

Ošetření provádí vyškolená sympatická sestřička v šeré místnosti s doprovodem relaxační hudby."Velký důraz klademe na intimitu klientky," připomíná primář Vašek z FORMÉ clinic, kde se ošetření provádí.

Kolik to stojí?

Pro dosažení co nejlepšího výsledku je nutné dodržet čtyři po sobě jdoucí sezení. Za každé z nich zaplatíte asi 3000 korun. Nejkratší rozestup by měl být 5 dní, nejdelší 14 dní. Toto ošetření zatím nabízí pouze tři kliniky.

"Ženy uvádějí většinou zlepšení citlivosti při pohlavním styku. Také to, že se odstraní jejich psychický problém ze vzhledu pohlavního ústrojí, přispívá vždy k jejich psychickému uvolnění a zlepšení prožitků v sexuálním životě," uzavírá plastický chirurg MUDr. Svoboda. 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Jaká vagína je krásná? Existuje ideál?

Endometrióza: Ničí život, ale dá se jí zbavit bylinami

Koupání v přírodě? Na vlastní nebezpečí!

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama