reklama

Dětská výživa HiPP je bio produkt

Dětská výživa HiPP přichází s novinkou. Je nyní v bio kvalitě

Sklenička dětské výživy HiPP
Sklenička dětské výživy HiPP | Foto: Žena

Bio již dávno nejsou jen potraviny, Bio je životní styl. Společnost HiPP, přední výrobce dětské výživy a kosmetiky, již padesát let staví na zásadách ekologického zemědělství a spojení člověka s přírodou. Své normy při produkci má dokonce daleko přísnější, než je dáno zákonem Evropské unie. Podle vědeckých testů má bio strava příznivý vliv nejen na život, ale také na mateřské mléko.
Dát svému dítěti to nejlepší chce snad každý rodič. Dnes podléhají Bio produkty velice přísným zákonům, a tak můžete mít jistotu, že s Bio produkty to nejlepší skutečně poskytnete.

Společnost HiPP dodává jen tu nejkvalitnější dětskou výživu ve znamení bio zásad. Pečlivý výběr půdy, absence chemických postřiků, starost o rostliny jen přírodním postupem a chov zvířat v příjemných podmínkách, to je pro výrobu dětských výživ HiPP jen začátek. Každá sklenička s výživou projde více než dvě stě šedesát kontrol, než dostane pečeť Bio kvality HiPP. Produkty HiPP neobsahují žádná umělá barviva, konzervanty, zahušťovadla, aromata, ani geneticky upravené potraviny. Navíc si můžete být jisti, že zvyšují přítomnost omega-3 mastných kyselin pro správný vývoj nervových buněk.

Odchod milované Libuše Šafránkové. Čím si diváky tolik získala? Sledujte DVTV | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama