reklama

Svatební sezóna je v plném proudu a návrháři vyrazili na mola. A co je trendy pro svatební šaty? Vsaďte na jednoduché a rafinované střihy, přitažlivé zdobení na zádech, nebojte se experimentovat s barvou a z materiálů vsaďte na krajku. Svatba je důležitým dnem, užijte si ji v plné parádě.

Inspirace na barevné svatební šaty hledejte u návrhářů jako je Oscar de la Rent, Douglase Hannant nebo Vera Wang. Krásný trend krajky předvedla ve své kolekci slavná jména jako je Kenneth Pool, Amsale nebo Reem Arca. Na peplum sukně pro větší objem boků vsadili Angel Sanchez či Ines di Santo. Inspiraci na netradiční šaty najdete u Monique Lhuillier.

Svatební šaty 2013

Modely svatebních šatů zůstávají z tradičních materiálů jako jsou tyl, taft, krajka či satén. Kolekce se nabízí převážné v barvě bílé, po které je stále větší poptávka. Trend pro svatební šaty 2013 je jednoduchost, ale originalita. Šaty jsou méně zdobené, ale výborně střižené přesně na tělo.

Nevěsty by neměly sázet jen na bílou. Módní návrháři pro rok 2013 nabízí i barvy červené a dokonce černé či antracitové. Šaty jsou nejčastěji v princesovém střihu. A kdo má větší odvahu, může si pořídit svatební šaty krátké. Netradičním doplňkem je peplum sukně. Tento prvek v podobě volánku, rozšíří objem boků a hodí se pro ženy, které potřebují doladit ženské křivky.

Trend odhalených zad stále pokračuje. K romantickému dojmu holých zad pomůže krajka, jednoduchý styl a áčková sukně.

Těhotenské svatební šaty

I s těhotenským bříškem budete vypadat sexy. Ve správných šatech působí těhotenství elegantně a romanticky. Těhotenské svatební šaty si buď nechte ušít na mírů, nebo se vydejte do salónu. V půjčovnách se připravte na to, že i když už to není nic neobvyklého, výběr nebude příliš velký. Cena za půjčení se pohybuje od 3 000,- Kč do 10 000,Kč. Ceny u módních návrhářů jsou až na 20 000,- Kč.

A na co si dát pozor? Vyhýbejte se korzetovým modelům. Volte o několik čísel větší velikost a rozhodně je hledejte maximálně měsíc před svatbou. Nejpohodlnější jsou šaty empírového střihu. Elegantně zapůsobí i široké kalhoty se zdobenou tunikou.

Půjčovna svatebních šatů

Dámy, které nechtějí své finance promrhat za ušití vlastních šatů mohou vyrazit do půjčovny svatebních šatů, kde vám profesionální personál pomůže s výběrem střihu, velikosti a doladí veškeré doplňky. Ceny půjčovného začínají přibližně od 3 000,- Kč.

Seznam půjčoven svatebních šatů najdete zde >>

Levné svatební šaty versus luxusní svatební šaty

Sehnat relativně levné svatební šaty už dnes není problém. Stačí zajít do půjčovny a sáhnout po loňských modelech. Pokud nemusíte mít ty nejmodernější trendy, ušetříte až tisíce korun. Velký výprodej svatebních šatů najdete na různých internetových bazarech. Dobře zásobené bazary se svatebními šaty dnes naleznete nejen v metropolích, jakými jsou Praha nebo Brno, ale také prakticky v každém menším městě.

Luxus a originalitu hledejte přímo u módních návrhářů. Z těch největších hvězd pak můžeme jmenovat Josefa Klíra, Liběnu Rochovou, Kláru Nademlýnskou, Jiřinu Tauchmanovou, Taťánu Kovaříkovou, Denisu Novou či Beatu Rajskou. Tato slavná jména nabízí moderní svatební šaty.

Svatební šaty xxl

Nevěsty, které mají pár kilogramů navíc, se nemusí vdávat v pytli. Dnešní půjčovny svatebních šatů nabízí už mnoho modelů až do velikosti 58. Prodavačky vám poradí, který střih je pro vás nejlepší a jak partie, které nechcete vystavovat na obdiv, schováte za rafinované doplňky. Nebojte se vyrazit do půjčovny a přát si šaty xxl.

Originální svatební šaty? Fotogalerie k prohlédnutí zde >>

Související články

reklama
reklama
reklama