reklama

Skvělý smysl pro barevné kombinace a střihy. Luxusní modely od módní značky Ralph Lauren udávají současný trend v módě. Firma začínala jako trend v oblasti módy v Anglii a v Severní Americe. V současné době, tuto módní značku zná každý, kdo se pohybuje ve světě módy a životního stylu.

Dámské, pánské a dětské modely značky Ralph Lauren můžeme v prodejnách vidět už čtyřicet let. Jako každá správná luxusní značka i tato má doplňky v podobě kabelek, šperků, pásků a obuvi. Ať chcete být elegantní nebo si jen tak zvolit outfit pro volný čas, určitě sáhněte pro módní značku Ralph Lauren. Hned na první pohled jsou vidět kvalitní střihy, nadstandardní materiál. Jediné s čím musíme počítat je, že za kvalitu se také platí vyšší cena.

Širokou nabídku módních doplňků uzavírají kabelky a výjimkou nejsou ani parfémy vyráběné pro tuto značku. Aktuálním hitem je parfém Ralph Lauren Cool.

Šaty jako pro princeznu

V období plesové sezóny určitě můžeme sáhnout pro tuto značku. V butiku Ralpha Laurena najdeme hodně modelů dámských šatů, které na první pohled působí elegantně, luxusně a všemi směry podtrhnout ženskou krásu a její křivky. Mezi oblíbený model patří šaty s odhalenými rameny a zády. Mezí léty ověřený trend patří spojení černých šatů s černými rukavičkami. Většina modelů nosí béžové, krémové, bílé a černé odstíny, ale občas narazíme na nějaký ten výstřednější model. Značka nabízí šaty nejen pro mladé ženy, ale také decentnější modely. Průměrná cena se pohybuje od 5 tisíc do 20 tisíc korun za jeden kus.

Stylové oblečení pro muže

U pánského oblečení se objevuje mnoho různých modelů pro odlišné aktivity. V obchodě najdete vše, co potřebuje muž pro jakoukoliv příležitost. Žádaným kouskem je pánský oblek, který dokonale padne. Jeho cena je zhruba kolem 25 tisíc korun za černé provedení, které je stále v kurzu.

Mezi pánskými tričky najdeme klasické s volným střihem nebo inspirované v dámském odvětví, upnutější tričko. Převažují jednobarevné variace. Kromě klasické černé, vedou syté tóny. Tričko je možné zakoupit kolem jednoho tisíce korun.

Dámská trička se vyznačují sexy stylem

Původní elegance byla v poslední době nahrazená sexy stylem. Materiály jsou převážně elastické a velmi přiléhavé. Kromě jednobarevných, můžeme na pultech najít i dvoubarevná provedení, která působí velmi vkusně. Značka Ralph Lauren nabízí dámská trička, polotrička a košile.

Historie a Ralph Lauren

Americký módní návrhář se narodil 14. října 1939 aškenázským židovským imigrantům z Běloruska. Absolvoval obchodní školu a koncem 60. let založil značku Polo a boutique v New Yorku s elegantním sportovním oblečením.

Podílel se na kostýmech filmu Velký Gatsby a v 70. letech se začal věnovat parfémům. V roce 2007 už měl v USA 35 butiků luxusního oblečení.

Související články

reklama
reklama
reklama