reklama

Rady, tipy, návody

Návody na domácí výrobu a babské rady nemusí být složité

Nákup drahých čisticích prostředků, které jsou mnohdy neúčinné či zakoupení drahého dárku pro vaše blízké, který je sice věnován z lásky, ale působí velice neosobně, zavdává stále více tomu, abyste si poradili jinak. Alternativním způsobem může být výroba dárku či nahrazení neúčinného prostředku běžnou potravinou, která vám leží v domácnosti, a o níž jste doposud nevěděli, že neslouží pouze k jídlu. Rad o tom, jak doma vyrobit originální dekorace, které zkrášlí Vaše obydlí je spousta, ovšem málokteré jsou využitelné pro všechny. Některé jsou technicky náročné, jiné Vám sáhnou hlouběji do peněženky. Přinášíme vám návody, triky a tipy, které v sobě skrývají jednoduchost a finanční nenáročnost.

Rádi byste svého blízkého podarovali neobyčejným dárkem? Ten v obchodě jen těžko koupíte. V dnešní době je možné navštívit nespočet obchodů a e-shopů, které zákazníkovi během několika minut nabídnou široké spektrum dárků pro vaše blízké. Ovšem nejlepší je originální dárek, který doma ručně vyrobíte.

Potraviny, které tvoří nedílnou součást každé kuchyně, naleznou využití také v domácnosti. Patří mezi ně například citron či ocet. Stejně tak využijete ovesné vločky, jogurt, med, vejce či okurku k péči o vaši pokožku, vlasy a zdraví. Jistě jste slyšeli o jejich využití, ovšem stále nevíte, v čem je jejich kouzlo? Poradíme vám, jak si doma vyrobíte svůj vlastní prací prostředek, zbavíte se octomilek, uklidíte precizně a rychle Váš byt a umyjete okna. Chcete vědět, jak uchovat pečivo čerstvé, nemůžete se zbavit vodního kamene, polili jste se červeným vínem a sháníte radu, jak vyčistit ušpiněné oblečení?

Víte, že babské rady jsou nad zlato, ale žádné neznáte? Přinášíme vám rady, tipy a návody do domácnosti, které Vám nejen usnadní úklid bytu, ale také ušetří drobné ve vaší peněžence, zlepší pleť, zkrášlí byt a také přinesou návod jak vyrobit doma originální výtvory.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Související články

reklama
reklama
reklama
reklama