reklama

Rozhovor s gigolem: "Dávám ženám to, co si zaslouží"

Jaké ženy si ho kupují? A jde vždy jen o sex? Odpovídá profesionální gigolo.

Foto: ISIFA/Thinkstock

Ceník Dominika

Sklenička vína, posezení u kávy: 0 Kč

Přítel na telefonu: 15000 Kč měsíčně

Tantrická masáž: 5000 Kč za hodinu

Cokoliv za zavřenými dveřmi: 5000 Kč za hodinu

Doprovod do společnosti: 5000 Kč za hodinu

Společně strávená noc: 40000 Kč

Kompletní ceník najdete na www.gigolo-dominik.cz/cs/

O práci s gigolem se traduje mnoho, kdo z nás si ale popovídal nebo jen viděl skutečného profi gigola na vlastní oči? Většinu z nich v civilu nepoznáme. Jsou to vlastně obyčejní kluci s jistou dávkou charismatu navíc? Nagelovaní krasavci? Gigolo Dominik nám poodhalil zákulisí této profese

Dobře jsem věděla, že se potkám s mužem, který ví, jak zapůsobit na ženy. Vždyť je to přeci jeho práce. Řekla jsem si, že se ale nenechám nachytat pohledy, skvěle upravenými vlasy ani galantností, která je pro profesionálního společníka nejdůležitější vlastností. Když jsem Dominikovi nabídla společné tykání, upozornil mě, že si s ženami obvykle vyká, ale rád udělá výjimku.

Gigolo, nebo společník, kterému oslovení dáváš přednost? Vidíš v tom nějaký rozdíl?

Je to slovíčkaření. Jsem nadšený, že s tebou o své práci můžu mluvit, protože ženám umožníte, aby se trochu dozvěděly o tom, co vlastně dělám a nespokojily se se znalostí ze seriálů. (smích) Každý je jiný, nejdřív si přivoňte a pak hodnoťte.

Věnuješ se tomuto povolání naplno, nebo děláš ještě něco jiného? A dá se touto profesí vůbec uživit?

Žiji dvojí život a nesmírně mě to baví. Je to pro mě lahůdka, kterou si dosytosti užívám. Nechtěl bych být na práci společníka finančně závislý, tím by to pro mě ztratilo punc jedinečnosti. A zda mě to uživí? Ano, naučil jsem se žít si dobře.

Na stránkách máš u fotografií zakrytý obličej, děláš to kvůli svému okolí, nebo proto, že chceš být pro ženy tajemnější?

V tomhle ženy o žádnou tajemnost nestojí, chtějí vidět mou tvář. Ale i má diskrétnost je pro mě jednou z priorit. Vždycky se dá najít řešení. Jedné klientce jsem nabídl desetivteřinové rande. Jen jsme se měli minout na ulici, prohlédnout si jeden druhého, nadechnout se té vůně, co za sebou člověk při chůzi nechá, a pak se otočit, nebo jít dál.

Ví vůbec někdo v tvém okolí, že jsi gigolo?

Ne, nikdo by to do mě neřekl. (smích)

Máš přítelkyni?

Ženatý nejsem, jsem ze staré školy a manželství je pro mě nádherný svazek. Mít ale vztah, který bude mou kotvou, je důležité.

Takže máš přítelkyni? Ví o tom, co děláš? A nevadí jí to?

Neví. Takže jí to nevadí. Cítím, že mám zodpovědnost za svůj život, tak s ním podle svého nakládám.

Jak se díváš na nevěru, když děláš tuto práci a máš přítelkyni, která o ničem neví?

Když máš hlad, dojdeš si do restaurace, když tě bolí záda, tak na masáž. Pokud ti chybí něco citového, myslím, že o to podstatnější je s tím něco dělat. Každý si řídí svůj život. Proto já ho chytl za pačesy a ukazuji jak na to i ostatním. Myslím, že pokud jsi zdravá ženská a chybí ti něžnosti, úcta, pocit krásy, jedinečnosti, chybí ti třeba jen tvrdý sex, dobrodružství, motýli v břiše, máš víc než nárok s tím něco provést. Pořád jsem ta nejlegitimnější nevěra - intenzivní, podle pravidel, bez omezení, diskrétní...

Musíš jako gigolo umět něco jiného než "normální" muž? Jazyky, stolování, ...

Začíná to asi znalostí české gramatiky. Představ si, že ti do mailu napíšu" "Lýbý se my když…" Měla bys o mě dál zájem? Nic zvlášť se ale studovat nemusí, buď to v sobě máš, nebo ne. Spíš než o znalostech je to o vlastnostech a dovednostech. 

Jaké by měl mít tedy gigolo vlastnosti a dovednosti?

On je v sobě má kdekdo. Dám ti příměr. Většina lidí, když za jasné noci zakloní hlavu, vidí nebe s blikajícími body. Já ale přemýšlím o celé hloubce vesmíru, které se stanu součástí. Víš, kam tím mířím? Umět se zastavit, prožít okamžik. Ukázat ženě její pravou touhu, ukázat jí ženskost, vše přijímat s otevřenou náručí a myslí.

Doporučujeme: Ondřej Sokol: Děti jsou bohužel po mně

Zjišťoval sis něco o nás ženách, jak s nimi mluvit, co chtějí atd.? Existuje nějaký kurz pro gigoly či příručka? (smích)

Odjakživa mám pro ženy neuvěřitelnou slabost. A to je dobrá motivace. Každá žena, kterou dokážu poctivě vnímat, i když ji jen krátce potkám třeba u bazénu, je pro mě zdroj inspirace a poznání, každá mi malým střípkem přispěje do mé mozaiky. Každá jste hlavně tak děsivě jiná, nádhera!

Kurz pro gigoly, to jsi mě pobavila. Že bychom si připravili prezentace a organizovali workshopy?

Dneska jsou kurzy na vše. Proč by tedy něco takového nemohlo existovat?

Mohlo, je to díra na trhu. Budeš nám tam dělat figurantku? (smích)

Co vše nám ženám můžeš nabídnout? Je tato práce jen o sexu?

Určitě tušíš, že ti odpovím, že ne. Málokdy mě klientky osloví v touze spontánního intimního setkání. V tom je mužská a ženská sexualita velmi rozdílná. Naše se koncentruje, psychicky i fyzicky, do našich slabin. U ženy začíná chuť souzněním s partnerem a vrcholí i fyzickým splynutím. Ale to už zbytečně moc filozofuji. (úsměv) Sex je skvostná věc, nemyslíš?

Právě proto mě zajímá, zda ti volají ženy, které chtějí jen to a žádné předehry kolem toho?

Stalo se mi to párkrát, když žena zvažovala své finance. Nakonec zvítězilo to, že si raději okamžitě stáhne kalhotky.

Jaké typy žen tě nejčastěji oslovují?

Nevím, jestli je to typ ženy, ale mezi 35-45 lety, podnikatelky, manažerky nebo manželky.

Na svém webu podnikatelkám s velkými SUV vozy říkáš SUVičky. Takže si ženy nějak škatulkuješ?

Pečlivě ses připravila. (úsměv) To je hodně povrchní označení, které mi jen tak blesklo hlavou, uznávám. Kategorie ani statistiky opravdu nemám.

Co z tvého pohledu ženám nejvíce chybí?

Většině naštěstí jistě nic, ale těm, co mě kontaktují, těm chybí "pan Božský". Ten, který jim dokáže, že jsou stále atraktivní, který je obejme, když je něco bolí a který je pomiluje tak zvířecky, jako by se jich nemohl nabažit. Dobrodružství, jiskra, vášeň, procítěná něha, rovnocennost, nové poznání…

Mohl bys popsat, jak probíhá, když si tě žena "objedná"?

Neexistuje žádný klasický scénář. S některými si píšu měsíc, pak se teprve setkáme. Potřebují ujistit v tom, že opravdu mají nárok na svou dávku štěstí. Jiné to vědí a prostě mi napíšou, co, kdy a kde by si přály. Někdy si zajdeme do "nóbl" restaurace, jindy si chce klientka zahrát fingované znásilnění. Chápeš, že tohle se těžko zobecňuje.

Je něco z intimní sféry, do čeho bys nikdy nešel?

Ruší mě mužská energie. Asi proto, že mě tak přitahuje ženská síla a na jinou už nemám prostor. Jediná fajn zkušenost byla, když si mě objednal pár na soukromou lekci tantrické masáže. Byli úžasní. Ale jakékoliv "nehetero" věci, na ty mě neužije.

Muži tě také oslovují?

Někdy by rádi patřili mezi mé klienty.

A mají šanci?

Přes to vlak nejede!

Už se stalo, že by ses potkal se žárlivým manželem či milencem dotyčné klientky?

Ne, všechno mám vymyšlené tak, abych sebe ani nikoho jiného neuvedl do rozpaků. Asi bych měl tendenci vzít toho chlápka na pivo a říct mu: Hele, Pavle, na tomhle musíš zamakat!

Ceny za tvé služby patří k těm vyšším, i přesto nemáš nouzi o klientky?

Ty ceny mají své opodstatnění. Nechci mít "plné ruce práce". Rád svou energii, chuť a čas věnuji pár klientkám, mezi které netříštím pozornost. Všechny strany tak vyhrávají.

Na stránkách máš nějaké nabídky svých "služeb". Je možné jít přes hranice toho, co nabízíš?

Ano, na webu gigolo-prague.cz zjistí klientky přibližně cenu, ale pak je vše o domluvě.

Chodí za tebou ženy opakovaně?

Ano, mám skutečně několik vztahů, mezi které občas rád přijmu něco nového a vzrušujícího. Můžu být sebevíc empatický, ale teprve společnou cestou se mění životy. Zkus se sama vcítit do toho, že se sejdeme jednou…ani fyzicky nebudeme jeden o druhém vědět, co a jak. Ale že se můžeš těšit na to, že mě zase uvidíš, povíš mi, co nového, já tě obejmu, poplácám po zadku…

Stalo se ti, že ses někdy zamiloval, případně klientka do tebe?

Zamilovat asi ne. Ale skutečné emoce mezi námi víří horem dolem. Mám dobrý pocit, že jsem schopný vykouzlit tolik hezkého.

Je těžké si držet odstup? Jakou roli hrají při tvé práci emoce? Dají se vůbec vypnout?

Nechci si držet odstup. Když s ženou jsem, oddám se jí naplno a ona mně. Pak se nevidíme, a když se znovu sejdeme, blázníme dál. Neříkám, že to ze mě vyprchá, když se rozloučíme, ale dobrých pocitů se člověk nemůže přesytit, ne?

Umím si představit, že o tvé služby požádá žena, která tě tolik nepřitahuje, jak takovou situaci řešíš?

Pokud je to žena, pak mě něčím přitahuje. Někdy klientkám posílám dotazník, když jsou na rozpacích. Za zatrženou kolonku "jsem žena" mají nejvyšší počet bodů. (smích) Je to ale tak, mám nadání se do každé ženy zakoukat, něčím se vzrušit. Stačí mi ta jiskra v oku, co máš třeba teď ty...

Odmítl jsi poskytnout službu? Co bylo důvodem?

Odmítl jsem opakované setkání. Pokud si nesedneme lidsky, nemá cenu lámat cokoliv přes koleno.

Říkal jsi ale, že ti například u mě stačí jiskra v očích, to už jsi za tu chvíli poznal, že si sedneme lidsky, nebo tohle poznáváš jak?

Mám různé instinkty. Kdybych tě objal, povídali bychom si dál, poznal bych další věci.

A už někdy couvla klientka?

Občas se stane, že se ženy přecení. Nakonec převládne jejich pocit, že tohle zakázané by se nemělo a že půjdou do pekla, když si mě dopřejí.

A mělo by se to dělat?

Zakázané ovoce...

Přišla za tebou klientka s požadavkem, který ti vrazil dech?

Na začátku mé "kariéry" jsem měl vyražený dech pořád. Nejprve tím, když mě první žena vůbec kontaktovala. Myslel jsem, že gigolové existují jen ve filmech. Pak tím, že si jiná přinesla cedulku od přítele, která byla dárkovou poukázkou na anální sex. Takhle bych mohl pokračovat donekonečna. Z poslední doby asi zkušenost, kdy jsem dostal instrukce typu jaké číslo domu, kde je klíč, apod. Když jsem vešel, ležela tam nahá žena se zavázanýma očima. Na břiše jí ležel další vzkaz, ke kterému mi pokynula a podle kterého jsem měl dále postupovat.

Náš tip: Fronéma o polyamory: Mám vztah se dvěma muži a jednou ženou

Dotyčná se asi inspirovala knihou 50 odstínů šedi. Máš od dob zjevení tohoto bestselleru více podobných přání?

To spíš já jsem se inspiroval. I tady jsem si zase o kousek víc uvědomil, co ženy dráždí k nepříčetnosti a co jim chybí.

Působíš hodně sebejistě, je to důležité pro tvé povolání?

To ze mě právě udělaly ženy. Pořád si ale zachovávám náturu přirozeného veselého chlapa. Myslím, že právě to je dráždivá kombinace.

Zevnějšek je u této práce velmi důležitý. Kolik měsíčně utratíš za péči o své tělo?

Rád sportuju, ale to je tak vše. Nevím ani pořádně, co si představit pod "péčí o tělo". Zuby si čistím dvakrát denně, počítá se to? (smích)

A teď trošku osobnější dotaz. Už se stalo, že jsi prostě jako muž selhal nebo tě žena nedokázala vzrušit?

Klidně buď osobnější, čekal jsem, kdy to přijde. (smích) Mám pár legračních historek, ale že by mě žena nedokázala vzrušit? Zase jsem zpátky u energií. Když dívku něco trápí, prostě se ve mně přihlásí o slovo ochránce. Mám chuť ji hladit a konejšit a na sex nemám pomyšlení. Pokud má povídavou, se zaujetím jí naslouchám, třeba poradím z mužského hlediska, ale nepřemýšlím, jak se jí dostat pod kalhotky. Když mi je ale ukáže, zase se nestarám o to, že dnes měla neuvěřitelný fofr v práci.

Jak řešíš případné problémy s erekcí?

V duchu se smíchem mu vynadám "co děláš?", sesunu se mezi dívčí stehna a rozehraju jinou show. Největší afrodiziakum je pro mě vzrušení ženy, takže jsem brzy zase na koni. (úsměv) Ale jak říkám, chlap by to neměl vnímat jako problém. Erekce je projevem vzrušení, takže přirozená věc, a když se hned nedaří, nepřemýšlet nad tím.

Baví tě sex pokaždé, i když už je to u tebe na denním pořádku?

Sex denně je pro mě požehnáním! Jen ať je pestrý, přítomný, občas možná trochu tvrdší… jasně, baví. Tebe ne?

Je něco, co by sis přál od klientek ty, ale ještě ti to nesplnily?

Chtěl bych prožít pravé líbánky s nymfomankou. Týden na Tahiti, horko, divokost, exotika, týden, na který by ani jeden z nás do konce života nezapomněl.

To zní až příliš romanticky. Proč mám pocit, že ty přesně víš, co máš říct a co chce žena slyšet, i když jde jen o rozhovor?

A co když to tak není a to všechno se může splnit?

Jak dlouho chceš tuto práci ještě dělat?

Teď to vidím tak na rok, dva.

A pak?

Pak půjdu do důchodu.

Kolik ti je, že se už chystáš do důchodu? (smích)

Je mi 33. Samozřejmě, že myslím důchod gigola. Nechci se toho nikdy nabažit. Tady víc než jinde platí, že v nejlepším se má přestat. Zatím ale pořád směřuji vzhůru.

Přeci jen je tvá práce o střídání žen, hodně sexu. Nebojíš se, že by ses nakazil pohlavní nemocí nebo ji dál šířil?

Samozřejmě se chovám maximálně obezřetně, ale navíc pravidelně daruji sperma, kde se provádí kompletní testy.

Umíš si představit, že budeš mít normální vztah, děti a stále budeš dělat gigola?

Ne! Chci být skvělým tátou a to k sobě nepasuje.

Je pravda, že mé první pocity po setkání s Dominikem byly hodně smíšené. Přetvařuje se, nebo opravdu dokáže ženě natolik naslouchat a být tu pro ni za každých okolností? Ale když je tu pro osamělé ženy možnost být alespoň na jednu noc šťastná, proč vlastně ne. Nakonec, ať si každá z nás sáhne do svědomí...

Umíte si představit, že byste si při trvalém vztahu zašly za gigolem? Napište nám v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Vypěstujte si přírodní viagru. Jmenuje se kotvičník

5 důvodů, proč být laskavý k druhým. Změní se Češi?

Horoskop na červen: Jaký bude začátek léta?

Dvořák může vést ČT jen pár měsíců. Policie byla psychologické divadlo, říká Rožánek | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama