reklama
 

Máme sex jednou za měsíc: Pro mě je to málo, pro ni moc

Partnerka se mnou odmítá spát častěji než jednou za měsíc. Říká, že je to naprosto normální a že nezná nikoho, kdo by to měl jinak. I kdyby to bylo sebenormálnější, mně to nestačí!

Foto: Isifa/Thinkstock

Moje partnerka se mnou odmítá spát častěji než jednou za měsíc. Říká, že je to naprosto normální a že nezná nikoho, kdo by to měl jinak. I kdyby to bylo sebenormálnější, mně to nestačí! Jenže nutit ji nemůžu. Mám si hledat milenky? Nebo se s ní rozejít?

V debatě s mým single kamarádem jsme nedávno dospěli k "zajímavému" tématu. Říkal mi: "Já se koukám na porno každý ráno. Nemám tolik času, abych si mohl pořád něco představovat, a takhle mám za dvě minuty hotovo," smál se. Jenže mně úsměv ztuhl na rtech.

Mám to totiž úplně stejně, jenže s tím rozdílem, že žiju s přítelkyní, zatímco on je už nějaký pátek single a náhodné známosti už ho přestaly bavit, a tak si teď musí vystačit sám. "K čemu teda tu holku mám?!" chtělo se mi křičet, ale včas jsem si uvědomil, že ji mám, proto že mě s ní baví trávit čas. Je s ní zábava, i po třech letech si pořád máme co říct, pořád mě přitahuje, fyzicky i psychicky.

Jen ten sex je špatně

Na začátku to samozřejmě byla jízda, ale tak je to vždycky. Vždycky tomu musíte dát aspoň půl roku, než se vztah po intimní stránce trochu ustálí. A já pak poznal, že když se mě nabažila, bohatě jí to stačí jednou za měsíc. Když už přijde, je to sice naprosto geniální, ale proč na to mám vždycky třicet dní čekat?

A to už jsem na ni zkoušel všechno možné. Šel jsem na ni romanticky, pomalu, jak ve filmu, protože ona to má ráda, ale vždycky má sice strašnou radost, když jsem na ni milý a pozorný a dělám první poslední a můžu se přetrhnout, ale evidentně si myslí, že to dělám jen kvůli mazlení. Abych si ji jako mohl jen tak pohladit.

Samozřejmě jsem se s ní o tom už párkrát bavil. A samozřejmě jsme se kvůli tomu i párkrát pohádali. Říká, že lidská sexualita přece nemusí být jen o sexu jako takovém. Že ve vztahu je mnohem důležitější fyzická blízkost než to, jak často to spolu děláme. A pak to samozřejmě završí tím, že jsem sobec, který myslí jenom na sebe, že nerespektuju, že je z práce unavená, že se taky chce věnovat svým koníčkům a ne jen trávit všechen volný čas v posteli.

Já se vždycky pak chvíli kaju, říkám si, že má jistě pravdu, jenže jednou za měsíc?! Přece to po ní nechci dvakrát denně! Co takhle jednou za týden? Neříkejte mi, že se mezi vámi nenajde nikdo, kdo to dělá pravidelně alespoň jednou za týden.

Umíte poradit?

A vůbec, už se vám někdy stalo, že jste to měli tak jako já teď? Existuje nějaký způsob, jak ji přesvědčit, aby se mnou spala, aniž bych ji nutil, což samozřejmě dělat nechci? Může se vůbec člověk v těchto potřebách nějak změnit? A pokud ano, můžu se nějak změnit já, abych to tolik nechtěl? Pokud ano, klidně to udělám. Ostatně je mi třiatřicet let, tak si říkám, že bych se možná vážně mohl trochu zklidnit...

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Pálím mosty: Po rozchodu mě žádná bývalá už nezajímá

Rozešel jsem se s přítelkyní. Na každého se smála

10 jídel pro sexuální zdraví mužů

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama