reklama

Jsem obézní. Muži si na sex se mnou nestěžují

"Obezita v sexu nemusí být překážkou, když máte šmrnc," píše čtenářka Vendula.

Foto: ISIFA/Thinkstock

"Před nedávnem se mě kamarádka v podnapilém stavu zeptala, jak to dělám, že se kolem mě motá tolik chlapů, když jsem tlustá. Chci tedy uvést na pravou míru, co muže podle mě doopravdy přitahuje," napsala nám čtenářka Vendula.

Nás samotné zajímalo, jak se žije s nadváhou, jsou-li nadbytečná kila překážkou při sexu a je-li vůbec možné ulovit muže, když nemáte pověstných 90-60-90.

Jako holka jsem měla komplexy

Když jsem přišla na střední školu, zažívala jsem peklo. Žádný kluk o mě nezavadil ani pohledem, kamarádky randily a já jsem se styděla, že jsem ještě panna. Hodně jsem se do sebe uzavřela a stranila se kolektivu. Nebyla jsem nějak extra obézní, ale sukni jsem si neodvážila vzít, protože moje nohy vypadaly jako dva barokní sloupy

Doporučujeme: Čekám miminko se stejným mužem jako dcera. Mám jí to říct?

O prázdninách před čtvrťákem jsem vyrazila s rodinou na vodu. Byl tam i tátův kolega. Hodně jsme si povídali a on se ke mně choval neuvěřitelně. Byl pozorný, dospělejší než kluci ze školy. Vysvětlil mi plno věcí o životě. Líbila jsem se mu a začali jsme spolu chodit. Samozřejmě, že o tom nikdo nevěděl, mně bylo 18 a jemu 27.

Žádná velká láska

Až později jsem pochopila, že to asi žádná velká láska nebude. Ale bavilo nás spolu trávit čas a co víc, sex byl prostě super. Možná jeho životní nadhled, časté milování, sama nevím, ale zjistila jsem, že přitažlivost není v kilech, ale v tom, jak člověk působí. Byli jsme spolu asi rok, dnes už si jen jednou týdně napíšeme SMSku, ale za ten čas s ním jsem vážně ráda. Hodně věcí jsem si totiž uvědomila.


Vůbec mi dnes nevadí, že mám stále nadváhu (175 cm a 81 kg), začala jsem o sebe více pečovat, nosím sukně, nohy protahují a zeštíhlují podpatky, usmívám se, flirtuju. Je prostě vidět, že si věřím a mám se ráda. To se samozřejmě odrazilo i na vztazích. Nemám problém si najít chlapa a nikdy to nejsou chudáčkové, kteří by ze zoufalství šli do postele i s "tlustou" holkou. Prostě jsou to pořádní mužští, kteří ví, co chtějí.

Kamarádky závidí

Je mi 23 a vážný vztah si cíleně nehledám. Užívám si, že muže přitahuji. Neznám, co to je mít nudný večer. Chodím do kina, na večeři, prostě randím. A rozhodně mi na třetí schůzce nevadí, že spolu skončíme v posteli. Někdy si zahraju na koketu, ale dostat mě není jednoduché. Nehledám známosti na jednu noc, ale zároveň si chci užívat života. Když vztah funguje, ráda se vídám se stejným člověkem delší dobu, ale na druhou stranu se s ním v případě problémů nebojím rozejít. Vím, že sama nezůstanu.

Náš tip: Nejtlustší modelka (118 kg) dobývá svět. Fotí pro Vogue

Dokonce i kamarádka ze střední, která byla hvězdou všech barů a diskoték, nechápe, jak to, že já nejsem nikdy sama a ona si nemůže najít chlapa. Vždycky jí na to říkám, že muži mají rádi veselé holky, které baví život, při večeři nekomentují, že si nemůžou dát těstoviny, aby nepřibraly či se na noc nenacpaly. A co víc, dokážu jim naslouchat, rozesmát je, zároveň se bavit o vážných věcech a nevadí mi, když mě plácnou přes zadek a řeknou: "To je ale materiál."

Proč tohle všechno píšu? Možná jako vzkaz pro ty ženy, které se bojí oslovit chlapa, protože si myslí, že vypadají příšerně. Přestaňte se řešit a jděte na věc! Když svá kila umíte nosit, není problém.

Vendula

Myslíte si, že to jak žena působí, ovlivňuje její sex-appeal? Napište nám v diskuzi pod článem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Dovolená se zážitkem. Láká vás sexuální turistika?

Vědomě si pořídili postižené dítě. Měli na to právo?

Japonská léčba vodou. Chce to přesné dávkováníBittnerová: Vložky zdarma? Pro spoustu žen je menstruace stigma, muži diskuzi hrotí | Video: Emma Smetana
reklama
reklama
reklama