reklama

World of Beauty & SPA 2012 opět v Letňanech

Veletrh World of Beauty & SPA 2012 opět míří do Letňan a bude na co koukat!

Předseda onkologické společnosti Jiří Vorlíček a ředitel VZP Pavel Horák
Předseda onkologické společnosti Jiří Vorlíček a ředitel VZP Pavel Horák | Foto: Ludvík Hradilek

Kosmetická inspirace, novinky v make-upu, laky na nehty, zkrášlující procedury a vizážisté, to a mnohem víc bude k vidění na kosmetickém veletrhu World of Beauty & SPA.

Výstaviště PVA Expo Praha v Letňanech přivítá další ročník veletrhu krásy a kosmetiky. Prestižní veletrh je opět naplněný novinkami a luxusní kosmetikou.

Veletrh kosmetiky World of Beauty & SPA

Jde o nejprestižnější veletržní událost zaměřenou na krásu těla a duše. Veletrh je pro všechny, kteří chtějí vidět nebo si na vlastní kůži vyzkoušet novinky ze světa i z tuzemska. K dokonalosti dopomohou známé tváře, vizážisté, kadeřníci, školené kosmetičky, nehtové designérky nebo módní návrháři a odborníci, kteří nabízejí přístroje na formování postavy.

Kosmetika na trhu

Veletrh nabízí celou řadu světových i českých značek. Během putování po akci si najdete nové zajímavé produkty nebo ty své oblíbené. Vystavovat budou značky jako Gernétic, Artdeco, Sorisa, Mezosysteom, NaturaHouse, Afrodita, Lashem, Jean Klébert, Cannabis a další dvě desítky firem z oblasti žádané biokosmetiky a přírodní péče. Kromě kosmetických doplňků seženou návštěvníci i pracovní oblečení pro kosmetičky a jiné zkrášlující profese.

K dispozici je i kadeřnický nábytek Maletti, luxusní vybavení pro kosmetická a wellness studia. Doplňkovým zbožím jsou chytré počítače a programy pro řízení kosmetického studia.

Bohatý program

Na veletrhu se představí trendy v líčení značek Esté Lauder v podání Pavla Bauera, Artdeco předvede Štěpánka Podroužková nebo trend Look Dita von Teese přinese současný porcelánový trend. Během veletrhu proběhnout soutěže v oborech Make-up, Nail Design, Péče o nohy, Kadeřnický svět a soutěž Beauty EXPO & Prokos Products Award.

Kromě trendů v líčení, se nechte inspirovat v účesech a odívání. Doplněním veletrhu bude sekce relaxace, regenerace a zdravý životní styl. Vystavovatelé připravili celou škálu nabídek a poradenství v těchto oblastech. K vidění budou detoxikační masáže, aromaterapie, éterické oleje, přírodní čistící prostředky nebo vyzkoušejte sestavování jídelníčku a speciální cvičení problémových partií.

Kdy a kde?

Veletrh se koná tradičně na výstavišti v Letňanech ve dnech 7. a 8. září.

Veletrh krásy můžete také spojit s akcí Dny Marianne 2012, které proběhnou ve stejném termínu. Nechte se zhýčkat na veletrhu kosmetiky, a pak se vydejte za nákupy po celé Praze se slevovými kupony od Marianne.

 

Diaby: Nesla jsem si domů nože a řešila, jak to skončit. Bylo úlevné to pojmenovat | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama