reklama

Výherci velke vánoční soutěže na Žena.cz

Před třemi týdny jsme (tak jako každý rok) vyhlásili VELKOU VÁNOČNÍ SOUTĚŽ o úžasné ceny za desítky tisíc korun. Dnes již známe všech 55 výherců - tady jsou!

Foto: ISIFA

Před třemi týdny jsme (tak jako každý rok) vyhlásili VELKOU VÁNOČNÍ SOUTĚŽ o úžasné ceny za desítky tisíc korun. Dnes již známe všech 55 výherců - tady jsou!

Výhry jsou ryze ženské a udělají z vás královnu nejen na Štědrý den. Stačilo zodpovědět tři znalostní + jednu tipovací otázku. Tipovat jste měli počet všech soutěžících, kteří se této soutěže zúčastní.

Správna odpověďna tipovací otázku je 6889!

Níže si podívejte, zda jste právě vy měli to štěstí a vyhráli jste jednu z cen.

Jak si vyzvednou výhru?

Výherní poukazy (vouchery), které následně předložíte při "vyzvedávání" vašich výher, obdrží všichni výherci během několika následujících dní emailem. Sledujte pro vaší emailovou schránku pečlivě!

Seznam výherců:

1. - 4. místo: Poukaz na ošetření  Kryolipolýza v hodnotě 7 800 Kč vyhrávají:

Ivana Kánská, Petra Humlová, Jitka Richterová, Věra Petrová

Efektivní a vyzkoušená metoda, která funguje na principu liposukce pomocí zmražení tukových buněk. Pokud vyhrajete, tak vám ošetří vámi předem vybranou partii (ruce, záda, břicho, boky, stehna, či zadeček). 

5. - 8. místo: Poukaz na detoxikační zábal Fitness Wrap v hodnotě 5 525 Kč vyhrávají:

Michaela Steinerová, Ivana Hloušová, Jiřina Červíková, Hana Klodnerová

Balíček 2hodinové zeštíhlující péče: detoxikační bahenní zábal z mořských řas a bahna z Mrtvého moře, Lipolýza - 1 libovolná partie vašeho těla, Bodystyling - program na lymfodrenáž.

9. - 12. místo: Poukaz na ošetření Kryoelektroforéza v hodnotě 2 400 Kč vyhrávají:

Pavla Polomíková, Anna Klímová, Iveta Kolářová, Klára Pavlíková

Kryoelektroforéza je účinný způsob zpevnění a modelace pokožky. Působením chladu na pokožku se zvyšuje její prostupnost, a tím se podpoří průchod účinných látek do hlubších vrstev pokožky. Nejšetrnější technologie na našem trhu!

13. - 16. místo: Poukaz na omlazovací kúru Oxyjet star v hodnotě 1980 Kč vyhrávají:

Michaela Fürstová,  Eva Micháková, Eva Nyklova, Šárka Bartoňková

Luxusní kosmetické ošetření kyslíkovým přístrojem OXYjet STAR je vlastně neinvazivní mezoterapií neboli způsobem omlazování bez použití injekčních jehel. A je opravdu účinné!

17. - 26. místo: Poukaz na kadeřnické služby v hodnotě 1041 Kč vyhrávají:

Kateřina Randlová, Daniela Traplová, Vl,dislava Mrkvičková, Zuzana Vokounová, Linda Filounková, Kateřina Lyčková, Lucie Kučerová, Marie Steigerová, Jaroslava Hajná, Michaela Lapešová

Mytí, hloubková regenerační kúra HRS, neskonale příjemná masáž hlavy, střih, který vám perfektně padne, a závěrečný styling včetně foukání a žehlení.  

27. - 36. místo: Poukaz na epilaci pomocí IPL  v hodnotě 750 Kč vyhrávají:

Hana Růžičková,Hana Jeřábková, Lucie Žouželková, Ondřej Vašků, Lucie Tichá, Ladislava Radová, Dana Vašíčkková, Blanka Hejtmánková, Nikola Sulimová, Lenka Svobodová

IPL je trvalé odstranění chloupků pomocí intenzivního pulzního světla a jednou z neúčinnějších metod laserové depilace. Vybrat si budete moci jedno ošetření jedné partie na obličeji (oblast mezi obočím nebo nad horním rtem)

37. - 55 místo: Poukaz na 10 minut v soláriu s vibrační plošinou v hodnotě 250 Kč vyhrávají:

Barbora Petrů, Soňa Kolankiewiczová, Lucie Nantlová, Jiřina Schusterová,Lenka Pivovarová, Hana Ungerová, Jana Slowiková, Žaneta Kutilová, Marie Petrovičová, Ladislava Faladová, Ilona Kapounová, Lenka Pertlová, Ivana Fexová, Iveta Matějková, Anežka Novotná, Iva Nekvasilová, Petra Benová, Veronika Jeníková, Tereza Leščinská

Vertikální solárium MegaSun Fitness má do podlahy integrovanou vibrační desku, která slouží jako masážní plocha. Zatímco vy se opalujete, díky vibrační desce zapojujete i svaly. Jde tedy vlastně o solárium a fitness v jednom!

VŠEM VÝHERCŮM GRATULUJEME!


 

 

Dara Rolins: Nehoda mě semlela. Z bulváru mi bývalo do breku, teď mě potřebuje | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama