reklama

Velká vánoční soutěž: vyhrajte ceny za desetitisíce!

Vyhrajte vouchery na kosmetické a hubnoucí zákroky na Žena.cz už teď a buďte krásnější pod stromečkem!

Foto: ISIFA

Tak jako každý rok, i letos jsme pro vás připravili velkou vánoční soutěž o hodnotné ceny za desítky tisíc korun. Máme pro vás ale novinku: výhry jsou ryze ženské a udělají z vás královnu nejen na Štědrý den.

Moc dobře totiž víme, že právě na nás - na ženách - nejvíce záleží,  jak velkou pohodu budeme všichni o svátcích mít! Protože, co si budeme povídat… Uklidit, upéci, navařit, nakoupit většinou stejně musíme my. A proto soutěžte, ať jste právě tyto Vánoce ještě krásnější!

Co můžete vyhrát?

1. - 4. místo: Poukaz na ošetření  Kryolipolýza v hodnotě 7 800 Kč
Efektivní a vyzkoušená metoda, která funguje na principu liposukce pomocí zmražení tukových buněk. Pokud vyhrajete, tak vám ošetří vámi předem vybranou partii (ruce, záda, břicho, boky, stehna, či zadeček).  

5. - 8. místo: Poukaz na detoxikační zábal Fitness Wrap v hodnotě 5 525 Kč
Balíček 2hodinové zeštíhlující péče: detoxikační bahenní zábal z mořských řas a bahna z Mrtvého moře, Lipolýza - 1 libovolná partie vašeho těla, Bodystyling - program na lymfodrenáž.

9. - 12. místo: Poukaz na ošetření Kryoelektroforéza v hodnotě 2 400 Kč
Kryoelektroforéza je účinný způsob zpevnění a modelace pokožky. Působením chladu na pokožku se zvyšuje její prostupnost, a tím se podpoří průchod účinných látek do hlubších vrstev pokožky. Nejšetrnější technologie na našem trhu!

13. - 16. místo: Poukaz na omlazovací kúru Oxyjet star v hodnotě 1980 Kč
Luxusní kosmetické ošetření kyslíkovým přístrojem OXYjet STAR je vlastně neinvazivní mezoterapií neboli způsobem omlazování bez použití injekčních jehel. A je opravdu účinné!

17. - 26. místo: Poukaz na kadeřnické služby v hodnotě 1041 Kč
Mytí, hloubková regenerační kúra HRS, neskonale příjemná masáž hlavy, střih, který vám perfektně padne, a závěrečný styling včetně foukání a žehlení.  

27. - 36. místo: Poukaz na epilaci pomocí IPL  v hodnotě 750 Kč
IPL je trvalé odstranění chloupků pomocí intenzivního pulzního světla a jednou z neúčinnějších metod laserové depilace. Vybrat si budete moci jedno ošetření jedné partie na obličeji (oblast mezi obočím nebo nad horním rtem)

37. - 55 místo: Poukaz na 10 minut v soláriu s vibrační plošinou v hodnotě 250 Kč
Vertikální solárium MegaSun Fitness má do podlahy integrovanou vibrační desku, která slouží jako masážní plocha. Zatímco vy se opalujete, díky vibrační desce zapojujete i svaly. Jde tedy vlastně o solárium a fitness v jednom!

Všechny výše uvedené procedury jsme vyzkoušeli a můžeme vřele doporučit!

Stačí správně odpovědět na následující otázky a ceny můžou být vaše. Soutěž probíhá od 7. listopadu 2011 0:00 hod. do 24. listopadu 2011, 23:59 hod. Více o podmínkách se dozvíte v pravidlech soutěže.

Nápovědou k poslední otázce je počet soutěžících ve vánoční soutěži na Ženě v roce 2010, který byl 9752.

Výherci budou kontaktováni emailem do 15 dnů od konce soutěže. Výhry budou odeslány elektronicky (podrobnosti, jak se objednat, a vouchery s unikátním kódem).
Přejeme vám hodně úspěchů, méně stresu před Vánoci a hlavně pohodu. Vaše redakce Žena.cz

Chystá vláda super úřad na sledování lidí? Je to klíč k řešení epidemie? | Video: Martin Veselovský, DVTV
reklama
reklama
reklama