reklama

Video: Šílenec vyhnal Bílou, úžasný mažoret dojal

Napříč talentovými soutěžemi se neustále objevují nadšenci, kteří si z jednoho neúspěchu vůbec nic nedělají a s vervou se ženou do dalšího boje.

Lubomír Kábrt (Česko Slovensko má talent 2013)
Lubomír Kábrt (Česko Slovensko má talent 2013) | Foto: TV Prima

Napříč talentovými soutěžemi se neustále objevují nadšenci, kteří si z jednoho neúspěchu vůbec nic nedělají a s vervou se ženou do dalšího boje.

To je i případ i podivína se jménem David Mavungu alias "Čistá duše", jak si během loňského ročníku Česko Slovensko má talent sám říkal.

Netalentovaný zpěvák naháněl strach

Pokud si nepamatujete jeho svérázné vystoupení, ze kterého nebylo zcela jasné, v čem vlastně spočívá jeho talent, můžete si jej připomenout zde:

Už tehdy rozladil celou porotu, ale nejvíce šokovaná a vystrašená byla z jeho prapodivné kreace zpěvačka Lucie Bílá, které hyperaktivního Davida doslova vyhodila z pódia.

Lucii Bílé došla trpělivost

David Mavungu měl ale dostatek odvahy, aby se do soutěže vrátil a opět stanul před Lucii Bílou, Jaro Slávika a nově i Leoše Mareše. S vlídným přijetím se ale ani tentokrát nesetkal. Zvláště pak u Lucie, která byla natolik rozrušená, že tentokrát raději natáčení opustila sama.

"Nikdy v životě mě nikdo nerozhodil tak jako tenhle člověk," řekla na adresu zpěváka a všeuměla populární zpěvačka.

Kouzelník, zaměstnanec Primy a soutěžící Prachař

Kromě tohoto nepříjemného incidentu však byli diváci i porota svědky mnoha vydařených výstupů. Jeden z nich předvedl charismatický kouzelník, který si nechá říkat Tomasiano. Ten za asistence Lucie Bílé a Leoše Mareše předvedl povedený kousek, za který sklidil chválu i od Jaro Slávika. Video s triky kouzelníka Tomasiana sledujte zde.

V nečekané roli se tentokrát představil také moderátor Jakub Prachař. Společně s kapelou Wretched Beauty, která zrovna pátrala po zpěvákovi, se totiž sám zúčastnil castingu. Zpíval v originálním kostýmu a dokonce německy. A aby toho nebylo málo, jen o chvíli později ho za mikrofonem vystřídala Lucie Bílá v písni od AC/DC! 

Příjemně překvapil také redaktor zpravodajství TV Prima z Ústeckého kraje Michal Israel Volf, který uspěl s písní od dua Simon & Garfunkel. Na další vystoupení Michala Volfa se podívejte zde

Úžasný gymnasta-mažoret Lubomír Kábrt

Největší ohlas ale jednoznačně zaznamenal se svým vystoupením tanečník a český reprezentant v disciplíně zvané twirling Lubomír Kábrt. Sympatický mladík z Čáslavi, který v současné době studuje pražskou taneční konzervatoř, vyrazil dech všem porotcům. Od diváků si pak vysloužil dokonce potlesk vestoje! Lubomír Kábrt je ve své disciplíně mistrem Evropy. Podívejte se na video z jeho vítězného vystoupení z roku 2011:

Semifinalisté Talentu 2013

V dosavadních castingových kolech uspěli například dívčí kapela Foursome, slovenský tanečník Miroslav "Bruise" Žilka, koktající zpěvák Miroslav Sýkora, grafiťák Malej Dejv, folková zpěvačka Lucie Dobrovodská nebo šansoniérka Eliška Lüftnerová.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Koktající Pavarotii: Kdo je Miroslav Sýkora?

Indiánka Lucie Dobrovodská: Rytmus ji vyrazil z Hlasu, teď bojuje o výhru v Talentu

Eliška Lüftnerová z Talentu: Jak září česká Édith Piaf?

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama