reklama

Vánoční atmosféru nabízí i tržnice v Holešovicích

Přijďte si užít vánoční atmosféru do pražské tržnice v Holešovicích

Foto: Žena

Pražskou tržnici v Holešovicích zahalila od prvního prosince slavnostní vánoční atmosféra. U hlavní brány vítá návštěvníky vysoký smrk z šumavských lesů, u něj pak dřevěné stánky s typickým vánočním zbožím. Vánoce se přesunuly i do haly 22, kde jsou v nabídce kromě ovoce, zeleniny nebo medu i adventní věnce, jmelí a další vánoční sortiment. V areálu si zákazníci mohou pochutnat na svařeném víně, pečených kaštanech, medovině či sladkých trdelnících. Trhy provází i vánoční koledy.

Pražská tržnice nabízí vánoční zboží až do Vánoc. U stánků budou k dostání mnohé vánoční dekorace, tradiční foukané skleněné ozdoby, ozdobný balící papír, vánoční dekorace jako světýlka do oken, svíčky, jmelí a jiné doplňky a dárky.
Široká je i nabídka umělých stromků. Živé stromečky se budou prodávat před halou 22, kapři pak i tradičně před tržnicí na Bubenském náměstí.

Tržnice bude mít samozřejmě otevřeno i o adventních nedělích. O adventních sobotách 3., 10. a 17. prosince navíc pokračují oblíbené Holešovické trhy v hale 22 za mimořádně velké účasti prodejců.

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama