reklama

Tv Prima oslaví Nový rok v aquaparku. Jste zváni

Televize Prima bude slavit Nový rok v aquaparku v Čestlicích. Party se můžete zúčastnit i vy!

Aquapark Čestlice
Aquapark Čestlice | Foto: FTV Prima

Aquapalace Praha společně s televizí Prima připravují netradiční oslavu Nového roku. Akce s výstižným názvem Silvestr na pláži se uskuteční 31. prosince od devatenácti hodin v největším českém aquaparku v Čestlicích.

V přímém přenosu televize Prima z tropického ráje diváci uvidí řadu českých umělců v čele s Karlem Gottem, Lucií Bílou a hvězdami show Česko Slovensko má talent. Návštěvníci aquaparku i televizní diváci se mohou těšit na pestrou plážovou párty, kterou bude moderovat Gabriela Partyšová a Aleš Háma. Vstupenky na Silvestrovskou show je možné zakoupit v síti Ticket Stream nebo přímo v Aquapalace Praha.

Hosté a program

Silvestrovskou párty si nenechají ujít a svým vystoupením zpestří také Petr Kolář, houslový virtuos Pavel Šporcl, Michal Šeps, zpěvačka Debbi, která letos získala Anděla za nejlepší píseň se svým hitem Touch the sun, duo Verona s písní Hey boy či zpěvák Miroslav Žbirka. Diváky čeká i vystoupení kouzelníka Richarda Nedvěda.

Silvestrovská show se odehraje ve všech třech palácích Aquapalace Praha. Hlavní pódium, na kterém se odehrají všechna vystoupení umělců, bude v Paláci relaxu. Netradiční scéna, kde zpěváci, herci a hudebníci předvedou svůj talent, bude přímo nad vodní plochou bazénu. Další doprovodný program a pohybová vystoupení se odehrají v Paláci dobrodružství a v Paláci pokladů u bazénu s umělým vlnobitím a vrakem pirátské lodi. Hosté show tak mohou strávit silvestrovský večer jako na pláži, protože v aquaparku je teplé počasí po celý rok. Pro zájemce, kteří chtějí oprášit letní oblečení a plavky doporučujeme zakoupit včas vstupenky přímo v aquaparku v Čestlicích.

Blažek: Přišli jsme o 250 milionů, nikdo smoking nepotřebuje. Pro záchranu udělám vše | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama