reklama

Scházíme se jen kvůli sexu. Neznám ani jeho příjmení

Až si přečtete můj příběh, budete mě možná považovat za největšího zoufalce na světě. Ale buďte si jisti tím, že jsem takhle maximálně spokojená a nic nechci měnit.

Foto: Isifa/Thinkstock

Až si přečtete můj příběh, budete mě možná považovat za největšího zoufalce na světě. Ale buďte si jisti tím, že jsem takhle maximálně spokojená a nic nechci měnit.

Mít dlouhodobý a ještě navíc fungující vztah je evidentně skoro nemožné. Všude vidím články o tom, co dělat a nedělat, aby to jakž takž klapalo, kamarádky si na svoje muže neustále stěžují, koneckonců i většina písniček a filmů je o problémech s láskou. Tak mi řekněte, jaký smysl má se dobrovolně trápit nějakými vztahy?

Je mi dvaatřicet, jsem single, a přesto mám sex každý týden. S tím samým člověkem, nejsem promiskuitní. On má manželku a děti (mimochodem další vztah, který se jen navenek tváří, že je ideální) a se mnou se stýká jen kvůli milování. 

Rozbíjet manželství

Poznali jsme se asi před rokem v jednom baru. O manželce mi řekl už tehdy, hrál od začátku fér. Tedy alespoň ke mně. Vyměnili jsme si čísla, sešli se. Přestože jsem nečekala, že z toho něco bude, a ani jsem neměla zájem rozbíjet něčí manželství. 

Ale on by si ho ani rozbít nenechal, je v něm spokojený. Tedy pokud má nezávazný sex ještě někde jinde. Ale ani on nestojí o náhodné známosti na jednu noc. To zavání nejen pohlavními nemocemi, ale také velkým rizikem prozrazení. Mnohem lepší je pro něj mít jednu osobu, na kterou se může spolehnout, která zná pravidla a nehodlá je porušovat.

A tou osobou jsem já. Neznám ani jeho příjmení, nevím, kde přesně bydlí. A nechci to vědět. Měla jsem milion příležitostí podívat se mu do kapes a do peněženky, kde nosí doklady, ale neudělám to. Ta přísná pravidla našeho "vztahu" se mi líbí.

Sex po roce vztahu

Troufám si říct, že i díky nim je sex mezi námi stále skvělý a plný vášně a napětí stejně jako na začátku. A to se přitom velmi pravidelně scházíme už rok. Z minulosti vím moc dobře, jak vypadá sex po roce standardního vztahu. Může být sice hezký, ale bude už trochu okoukaný, očekávatelný.

Ale s Pavlem nikdy nevím, co mě čeká, co budeme chtít právě dnes vyzkoušet. Myslím, že díky tomu, že spolu nemusíme řešit výchovu dětí, splácení hypotéky a vynášení odpadků, nepanují v našem sexu žádné zábrany, je otevřený a je v něm dovoleno v podstatě vše. Jako kdybychom byli opilí a nedokázali na nic jiného myslet. Jen s tím rozdílem, že my nepijeme.

Tenhle způsob života mi maximálně vyhovuje. Jsem šťastná, že se nemusím zabývat těmi běžnými vztahovými problémy, zažívat tu vztahovou nudu, která vždycky jednou přijde. Jasně, i já mám chvíle, kdy potřebuju obejmout, když se mi nedaří, ale od toho mám přátele, a koneckonců i Pavel má srdce, a když se mu s něčím svěřím, rád mi pomůže nebo poradí.

Poslouchejte rádio Frekvence 1 online ZDE >>

Muže nepotřebuji ani kvůli finanční opoře, naštěstí mám takovou práci, která mi dovolí v pohodě se o sebe postarat sama. Jediné, k čemu bych mohla partnera potřebovat, jsou samozřejmě děti. Vím, že budu mít brzy nejvyšší čas, a občas mě i napadne, že už je vlastně chci teď.

Ale musím je nutně mít s někým, kdo se mnou bude kvůli tomu bydlet a bude se tvářit jako můj partner nebo manžel? Asi ne. Jednou jsem se z legrace zmínila Pavlovi, že asi přestanu brát prášky a budu mít jeho dítě. Kupodivu to vůbec nebral jako vtip a vlastně proti tomu nic neměl. Dokonce navrhl, že i jako "otec neznámý" mi bude posílat nějaké peníze.

A mně by asi vážně bylo milejší raději vychovávat dítě sama, než se před ním s někým hádat nebo nudit. Nezlobte se na mě, ale vztah, kde by se tohle nedělo, podle mě prostě neexistuje.

Co si o tom myslíte vy?

Dokážete si představit životní postoj, jaký má naše čtenářka? Umíte pochopit, proč někdo nestojí o vztah, a děti by měl raději sám? Nebo že lze s někým rok pravidelně spát, a přitom se do něj nezamilovat? Jak dlouho jí to podle vás může vydržet?

Podobné téma bude mimo jiné námětem zítřejšího pořadu Dámský klub na rádiu Frekvence 1, ovšem diskutovat můžete i v komentářích pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

V čem spočívá umění manželství? Víme, co se osvědčilo!

Nesnáší změny, miluje pořádek: Není to šikana?

Pálím mosty: Po rozchodu mě žádná bývalá už nezajímá

"Jsem rád, že se toho Iveta nedožila." Seriál o Bartošové to od blízkých schytal | Video: Michaela Lišková
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama