reklama
 

Pořad Ano, šéfe! Tentokrát v Hazlově restaurace Kuželna

Hazlovská pahorkatina na západě Čech přivíta ve čtvrtek pořad Ano, šéfe! Jak to dopadne tentokrát se brzy přesvědčíme na vlastní oči

zdroj - Tv Prima
zdroj - Tv Prima | Foto: FTV Prima

V Ašském výběžku se nachází obec Hazlov a v ní restaurace Kuželna, která bude spolu se Zdeňkem Pohlreichem v hlavní roli pořadu Ano, šéfe! již tento čtvrtek ve 21.20 na Primě.

Restaurace s kuželářskou hernou stojí vedle silnice a v okolí se rozprostírá osmnáctijamkové golfové hřiště, které je nejčastěji navštěvováno sousedy z Německa. I přesto chodí lidé raději ke konkurenci. Majitelka Miroslava se spoléhá, že samotný velký šéf umravní její téměř nesrovnatelný personál. Celé neúspěchy dotuje manžel paní hospodské z vlastní tiskárenské firmy.

Jako tradičně se setkáme s hospodou, která neví, co chce a jaký jídelníček by měla zvolit. Největším problémem bude ovšem personál, který je pomalý a má vlastní hlavu. Po ochutnání bolševického bifteku, padne narážka na bývalý režim a celkové ochutnávání se vleče v duchu groteskní pizzy a rádoby těstovin carbonara.

Během pořadu se uskuteční konkurz a výběr ze tří kuchařů, kde favoritem se zdá být mladý kuchtík vyučený v Rakousku. Neschopná majitelka bez autority neunese fakt, že by neměla strkat další peníze a s podnikáním skončit. Jak tento domeček z karet, který se pomalu ale jistě rozpadá, dopadne? Budou rady Zdeňka Pohlreicha vyslyšeny? To a příběh s karavanem se mohou diváci televize Prima dozvědět ve čtvrtek 13. října v 21.20 v pořadu Ano, šéfe! s heslem "Bez velení není spojení."

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama