reklama

Pavlína Jágrová kraluje českým módním blogerkám!

Hosty dalšího pořadu Show Jana Krase budou: nejznámější blogerka Pavlína Jágrová, herec Juraj Jakubisko a zpevačka Marta Töpferová.

Jan Kraus - promo foto 2012
Jan Kraus - promo foto 2012 | Foto: TV Prima

Jak se žije nejlepší české módní blogerce Pavlíně Jágrové, co dělá významný režisér Juraj Jakubisko a zpěvačka Marta Töpferová? Zjistíte v pořadu Show Jana Krause.

Juraji Jakubiskovi se přezdívá Fellini východu. Významný režisér, scénárista a kameraman slaví životní jubileum (75) a vydává autobiografickou knihu "Živé stříbro", kterou věnoval lékařům, kteří mu vloni provedli náročnou transplantaci srdce. Za ním stojí práce jako "Tisícročná včela", "Lepší je být bohatý a zdravý než chudý a nemocný", "Nejasná správa o konci světa" nebo zpracování legendy o čachtické paní Bathory. V současnosti se chystá natočit další film: Slovanská epopej.

Královna českých blogerek

Pavlína Jágrová je dvaadvacetiletá dívka, která kraluje českým módním blogerkám. Blog neteře Jaromíra Jágra navštěvuje denně kolem 8 000 lidí. Módních blogů jsou u nás tisíce, Pavlína patří do úzké skupiny dívek, které by se svými stránkami mohly živit. Proč patří mezi ty úspěšné? "To nevím. Asi proto, že nosím kousky, které si může každý koupit v obchodě, nenosím kýčovité a výrazné věci a hlavně jsem ke každému pisateli vstřícná a odpovím."

Práce na blogu ji zabere tak tři hodiny denně a dále musí věnovat čas obchůzkám po obchodech, aby byla v obraze a mohla lidem radit, co se k čemu nosí, kde co sehnat. Blogem se chce živit, zatím ji vynáší pár tisícovek měsíčně.

Dcera herce Tomáše Töpflera

Marta Töpflerová žije dlouhodobě v New Yorku, zpěvačka je ve světových kruzích world music pojmem, vydala společně s kontrabasistou Tomášem Liškou nové album Milokraj, které je inspirované nejen českou a moravskou lidovou hudbou.

Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 24. května od 22:20 na Prima family.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Show Jana Krause a sexuální život zvířat

Lásky čas trvá jen dva roky. Pak nastupuje vztah

Tetování: Kam si pořídit nové a jak odstranit to staré?

Dvořák může vést ČT jen pár měsíců. Policie byla psychologické divadlo, říká Rožánek | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama