reklama
 

Nefandíte hokeji? Víme, proč byste měla začít!

Proč začít fandit hokeji? Kvůli těmto výhodám.

Foto: ISIFA/Thinkstock

A už je to tu zase. Před několika dny začalo mistrovství světa v hokeji a vy svého partnera vůbec nevidíte nebo máte tik v oku pokaždé, když u televize zakřičí gól či nějakou sprostou nadávku? Víme, proč začít fandit s ním!

Česká republika žije hokejem. Partner v těchto dnech nejspíš nemá čas na rodinu, nepůjčí vám ovladač od televize a už vůbec nepočítejte s tím, že vyrazíte někam na romantickou večeři. Jak těchto 14 dní přežít a najít si na nich něco pozitivního?

Čas sama pro sebe

Jestli se bez svého miláčka na chvíli obejdete, zjistíte, jak jsou večery, kdy on sedí před bednou, příjemné. Můžete si zajít s kamarádkou na víno, v klidu si nalakovat nehty, užívat si nákupy a je téměř jisté, že se nebude zajímat, kde jste byla a s kým.

Doporučujeme: Je nahý muž sexy? Ani náhodou

"Když se během sportovního přenosu zeptám partnera, zda se mnou pojede na nákupy, řekne poměrně láskyplně, že mám vyrazit sama, dokonce mi svěří i svoji kreditku. Po návratu se nikdy nepídí po tom, kolik jsem utratila," vysvětluje Renča.

Klid od partnera

Chce po vás muž každý den teplou večeři a neustálý servis? Pak věřte, že během těch několika hokejových dní, si od něj odpočinete. Jeho požadavky se smrsknou na pivo a brambůrky nebo půjde sledovat zápas do hospody či k někomu domů.

"Během zápasu mám doma opravdu klid. Můj muž se nastěhuje s kamarádem do garáže, kde má televizi a ledničku. Já o něm několik dní nevím. Po tolika letech manželství si ráda odpočinu," říká s úsměvem Zita.

Společné téma

Stane se vám, že nemůžete najít společné téma a nevíte, o čem si povídat? Vydržíte-li se dívat s přítelem na hokej, máte určitě na pár dní vystaráno.

"V těchto dnech je naše společné cestování do práce zábavné. Řešíme, kdo a jak hrál, co měli udělat jinak. Dokonce se někdy lehce pohádáme, ale večerní udobřování mě hrozně baví," vypráví Klára.

Hezcí muži

Pod všemi těmi chrániči a dresy se ukrývají hezcí chlapi, kteří se nebojí jít do kontaktu. A jsou i dámy, které pohled na upoceného sportovce "rajcuje". Je třeba si na sportu najít něco, z čeho má i nezasvěcená žena požitek

Vyrazíte do města

Jste naštvaná, protože místo rodinného výletu vezete partnera na hokejový zápas do Prahy? To chce klid. Vyložte ho u haly a vydejte se objevovat krásy velkoměsta. Určitě narazíte na příjemnou kavárnu, slunnou restauraci nebo zjistíte, že si zrovna nutně potřebujete koupit nové plavky.

Zajdete mezi lidi

Chodit fandit do hospůdky či do barů má své výhody. Poznáte nové lidi a nebudete sedět doma. Jen je k tomu třeba připočítat hlučné prostředí. Myslete na to, že tam nejspíš nebudete jediná žena, která sportu moc neholduje, můžete tak poklábosit s ostatními.

"My se se sousedkami vždycky domluvíme, a když jdou chlapi do hospody, jdeme s nimi a sedneme si k sobě. Ten večer stihneme pořešit úplně všechno. Navíc nás stejně strhne atmosféra a fandíte také," doplňuje Ivana.

Národ drží pospolu

Čerpejte tu energii, která proudí z fanoušků hokeje. A že jich není málo. Máte možnost se dát do řeči s úplně cizím člověkem a vyzkoušet, jaké to je, když jednou držíme pospolu.

Upoutáte pozornost

Představte si, že vyrazíte na rande a při konverzaci občas dáte najevo, že hokeji rozumíte. V těchto dnech na toto téma celkem běžně narazíte. Pohled vašeho doprovodu bude nezapomenutelný. Přitom je to velmi jednoduché. Nemusíte znát princip celé hry nebo snad celou soupisku, abyste ohromily protějšek. Jen pozor, ať se neztrapníte.

"Já jsem se o hokej začala zajímat hlavně kvůli kolegovi v práci. Dnes spolu slavíme už dvouleté výročí a já jsem ten, kdo jako první zapíná televizi, když běží nějaký důležitý zápas," vysvětluje Petra.

Chcete si užít? Není problém

Jste singl a chcete si užít večer s nějakým neznámým hezounem? Zajděte do baru po hokeji. Koncentrace "připitých" mužů na jednom metru bude neskutečně velká. Získat ten večer "známost" bude stejně jednoduché, jako kdyby pánové čekali před kinem ve chvíli, kdy končí film Padesát odstínů šedi.

Lepší než fotbal

Ano, buďte ráda, že váš přítel má raději hokej a fotbal klidně oželí. Tento sport je mnohem rychlejší a bez přestávek trvá 60 minut, což je o 30 minut méně, než je tomu u fotbalu, a to nepočítáme různá prodloužení. Hra je živější a svým způsobem atraktivní i pro ženy.

Sexuální mašina

"Já svého muže ve fandění podporuji, protože ten adrenalin, který se v něm nahromadí, následně využíváme v posteli. A já si rozhodně nestěžuji. Naštěstí na něj takto fungují i jiné sporty," říká Jana.

Náš tip: Peníze a vztah: Co má platit žena a co muž?

Vyplývá z toho, že díky sportu mají ženy lepší a častější sex. Tak s tímto tvrzením bychom nakládali opatrněji. Protože záleží na tom, jak zrovna zápas dopadne. Když je partner naštvaný z prohry, nejspíš večer žádné plnění manželských povinností nečekejte. Buď se půjde opít s kamarády, nebo vyčerpáním z marného fandění usne.

Získáte respekt

"Myslela jsem, že mě přítel u hokejového zápasu nechce, je to prostě pánská záležitost. Jednou mě ale poprosil, abych šla s ním. Večer jsme si skvěle užili a doprovod mu dělám od té doby pokaždé," říká Kačka.

Ať vás hokej baví, nebo ne, jedno je jisté, sledováním získáte větší respekt. A věřte, že každá žena, která rozumí nějakému sportu, v očích mužů stoupne. Navíc vám bude jistě příjemné, když se jednou ocitnete v pánském kolektivu

Prožíváte s partnerem hokej? Napište nám v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Led místo kostky: Jak díky němu zkrásnět?

"Oplodňováky": 10 TOP songů, které posloucháte při sexu

Nejsme jako oni. Ženy musí cvičit jinak!Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama