reklama

Je nahý muž sexy? Ani náhodou

S kamarádkami jsme si včera uvědomily vtipnou věc. I když všechny milujeme muže, pohled na úplně nahého jedince nám vlastně moc příjemný není. Může klidně vypadat jako Channing Tatum, ale i tak vypadá lépe v trenkách než bez nich.

Foto: Isifa/Thinkstock

S kamarádkami jsme si včera uvědomily vtipnou věc. I když všechny milujeme muže, pohled na úplně nahého jedince nám vlastně moc příjemný není. Může klidně vypadat jako Channing Tatum, ale i přesto vypadá lépe v trenkách než bez nich.

Diskutovaly jsme u vína o všem možném a samozřejmě došla řeč na muže a na sex. Podotýkám, že žádná z nás není na holky a většina z nás má partnera. Nemám ani pocit, že by některá z nás byla ve vztahových a sexuálních věcech nějak výrazně mimo nebo pozadu.

Debatovaly jsme se tedy o sexu a jedna z nás se svěřila, že tyhle věci miluje a strašně si to užívá, ale když pak vidí, jak nahý muž pochoduje někam do koupelny, připadá jí ten pohled v podstatě směšný

Nevzrušují nás

Opatrně se nám svěřila, že pohled na pánské intimní partie s ní prostě vůbec nic nedělá, obzvlášť pokud jsou v klidovém stádiu. Že prý to chlapi mají tak divně a neesteticky vytvořené.

Myslela si, že se jí vysmějeme za její "úchylku" a označíme ji za divnou, ale my se k ní kupodivu jedna po druhé přidávaly. A to nás tam, prosím, bylo sedm. To už je celkem dost, ne?

Ženy jsou hezčí

Sedm heterosexuálních žen, které si myslí, že pánský penis není žádná pěkná věc, a dokonce se domnívají, že ženy mají tuhle část těla mnohem pohlednější.

Na čem jsme se ještě shodly je, že penis našeho partnera samozřejmě rády sneseme, ale máme-li vidět penis úplně cizích mužů, vlastně je nám to odporné a raději bychom nic takového neviděly. A je přitom úplně jedno, jak dotyčný vypadá, i když asi by byl příjemnější trenér kickboxu než bezdomovec či sedmdesátiletý stařík.

Poslouchejte rádio Frekvence 1 online ZDE >>

Napadlo mě tedy se touto formou zeptat ostatních žen, jak vnímají mužské pohlavní orgány? Udělat si takový malý neformální průzkum, ať máme přístě s kamarádkami v kavárně zase o čem drbat.

Věřím, že existuje žena, kterou pohled na úplně nahého muže vzrušuje, ale zdá se, že já žádnou takovou neznám. Už teď se těším na diskusi pod článkem, pokud redakce můj dopis zveřejní. A jsem i připravená na vzkazy o tom, že jsme s kamarádkami jen banda frigidních zapšklých žen. Vím, že nejsme, takže jen do nás!

Čtenářka Lucie

Téma, které Lucie takhle pěkně nakousla, bude také námětem dnešního pořadu Dámský klub na rádiu Frekvence 1.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nehodlám jen uklízet a vařit. A proto jsem stále single

Psychologie na záchodě: Za zácpu může vaše povaha

Půjčila jsem nejlepší kamarádce 10 000 Kč. Chyba!

Bittnerová: Vložky zdarma? Pro spoustu žen je menstruace stigma, muži diskuzi hrotí | Video: Emma Smetana
reklama
reklama
reklama