reklama

Nechci se stěhovat. Zamilovala jsem se do souseda

"Nechci se s manželem stěhovat, zamilovala jsem se do souseda," píše Lenka.

Foto: ISIFA/Thinkstock

O tom, že si láska nevybírá, by vám mohla vyprávět čtenářka Lenka. S manželem mají syna, krásný dům, ona však zatoužila po doteku svého souseda a nehodlá se smířit s tím, že se mají stěhovat.

"Nic jsem si neplánovala, jsem vdaná teprve tři roky a máme devítiměsíčního synka Tomáška, já ale nemůžu přestat myslet na našeho souseda."

Hloupá nána

Opravdu si v poslední době připadám jako hloupá nána, která neví, co chce. Na jednu stranu jsem ráda, že mám zdravého syna a hodného manžela, ale vždycky, když se všechno daří, mám talent si kolem sebe nadělat problémy, abych ten život neměla moc jednoduchý.

Doporučujeme: Je mu 31 let a chodí s o 60 let starší

Už v době, kdy jsem byla v pátém měsíci, jsem se sblížila s naším sousedem. Ono je to těžké, muž je neustále v práci a já vážně netuším, co na malé vesnici dělat. Žijeme v řadovce, takže klasické grilování se sousedy je poměrně často. Žijeme tu všichni pohromadě, proto nebyl důvod, nevzít do party i nového souseda. Právě na jedné takové akci jsme se seznámili. Mně bude 36, on oslavil letos 28. narozeniny. Ano, velký věkový rozdíl, jenže dnes už se na to tolik nehraje, proč by mě tento fakt měl trápit?

Jsi těhotná

Večer co večer jsme si spolu povídali, ať už byl manžel doma nebo ne. Hrozně jsme si sedli jako lidi a on mně pomáhal, když jsem potřebovala odtáhnout gauč nebo vytřít.

Později jsem zjistila, že mě hodně přitahuje, a protože si s ničím neberu žádné servítky, rovnou jsem mu řekla, co cítím. Asi jsem ho pořádně vyděsila, protože jen opakoval, vždyť jsi těhotná, čekáš dítě, budete rodina. Jasně, měl pravdu, a tak jsme se dohodli, že na rozhovor zapomeneme a budeme se dál bavit, jako by se nic podobného nestalo. Jenže...

Hormony mi lezly i z uší

Rozhodně se zapomenout nedalo. Už jsem se na něj nedokázala dívat jako na kamaráda. Bez dechu jsem sledovala, když jedl steak, drbal se ve vousech, okusoval si nehty, prostě pořád. Jedno mi ale došlo, ani já mu nejsem lhostejná. Sice jsem vypadala jako vorvaň, ale několikrát jsem ho přistihla, jak se na mě dívá.

Řekla jsem si, že se mnou asi mlátí hormony, protože jsem si nedokázala vysvětlit, proč mě - těhotnou ženskou, která bude brzy rodit, přitahuje cizí chlap. Doufala jsem, že se vše změní po porodu.

Porod a běhání

Několik týdnů po porodu jsem se rozhodla, že se vrátím zpátky do kondice a začala jsem běhat s kočárkem. Netušila jsem, že se ke mně přidá i soused. O tom, jak jsme se už při třetím běhání líbali, vyprávět ani nemusím, prostě se stalo.

Ale problém nastal ve chvíli, kdy jsme se spolu vyspali. Nebylo těžké si najít chvíli, protože i po narození syna jsem zůstávala často sama. Rozhodně jsem ničeho nelitovala, jen jsem se těšila, kdy se zase uvidíme. Nevím proč, ale vůbec jsem neřešila, že mám manžela a malé dítě.

Stěhování mi vyrazilo dech

Manžel za tři měsíce dostal lepší pracovní nabídku a rozhodl se, že se přestěhujeme asi 130 km daleko do rodinného domku. Na mé protesty nijak nereagoval. Neměla jsem pro něj žádné pádné důvody, tedy ty publikovatelné, proto rozhodl, že práci vezme.

Náš tip: Soused nás terorizuje. Na psa hází petardy

Doteď řeším, jak půjde vše dál. Manžel mě a dítě dostatečně zabezpečuje, má nás rád a svým způsobem jsem s ním spokojená, ale souseda miluji! Hledám řešení, zda se vzdát jistého a prostě se přestěhovat o jedno číslo popisné dál, nebo ukončit druhý vztah. Ani jedno udělat nechci. Jak mám přesvědčit manžela, abychom se nikam nestěhovali? A jak dlouho může vše takto pokračovat? Neumím se rozhodnout...

Máte nějaké řešení či vzkaz pro čtenářku Lenku? Napište nám v diskuzi pod příběhem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Rozhovor s gigolem: "Dávám ženám to, co si zaslouží"

Češi - národ duševně nemocných. Co se děje?

Řekni mi, co dáváš na Facebook a já ti řeknu, jaký jsi člověk

Girstlová: Mnoho rodičů udělalo z dětí manažery čehokoliv. Umět řemeslo je hodnota | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama