reklama

Láska nebeská: Scény, které se do filmu nedostaly

Podívejte se na vystřižené scény z filmu Láska nebeská.

Foto: Universal Pictures

Láska nebeská patří k Vánocům úplně stejně jako stromeček a sníh. Pardon, bláto. Spousta z nás zná ten film téměř nazpaměť, přesně ví, kdy přijde jejich oblíbená scéna, nebo v jakém okamžiku vždycky začnou plakat.

Pro nás je to třeba ta, kdy zoufalý Liam Neeson volá Emmě Thompson, jenže ta na jeho smutek po zemřelé manželce nemá kvůli předvánočním přípravám čas. Nebo když Colin Firth zjistí, že ho jeho milovaná krásná žena podvádí s vlastním bratrem.

Určitě ale tak dobře neznáte scény, které se nakonec do slavného filmu z roku 2003 nedostaly. Možná jste o nich doteď ani nevěděli. V následujících videích si proto můžete vychutnat všechno, o co vás tvůrci chtěli ochudit.

Věděli jste například, že malý Thomas Brodie-Sangster (filmový syn Liama Neesona) byl ve skutečnosti skvělý gymnasta, a svoje umění původně ve filmu předvedl v jedné ze závěrečných scén, kdy na letišti běží za svojí milovanou...

Pamatujete, jak se Andrew Lincoln v galerii zastával perverzních vánočních obrazů a přesvědčoval návštěvníky, že je to umění? Jeho první reakce na ně ale přitom také zdaleka nebyla tak "zasvěcená". Podívejte se:

Původně byla ve filmu i byznys schůzka s velmi svérázným průběhem. Postarala se o ni stárnoucí hudební hvězda Billy Mack, kterého hraje Bill Nighy:

Také vám připadalo, že o nemocném Sářině bratrovi toho ve filmu vlastně moc není a celá tahle linka je tak trochu opředena tajemstvím? Materiálu o nich přitom bylo natočeno víc, než kolik ho ve snímku zůstalo. Tady je jejich celkem dlouhý rozhovor v nemocnici, kde vzpomínají na Vánoce v jejich dětství:

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

7 dobrých způsobů, jak využít vánočního volna

Vánoce neslavím, přinášejí mi smůlu

15 vánočních stromů světových velkoměst

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama