reklama

Je tu pátek a s ním nové díly pořadu Show Jana Krause

Show Jana Krase už ví, kteří hosté dorazí do pátečního dílu

Pierre Richard v Praze s Janem Krausem
Pierre Richard v Praze s Janem Krausem | Foto: Jiří Herman/www.hermina.cz

Blíží se další víkend a s ním divácky oblíbený pořad Show Jana Krause, který můžete sledovat každý pátek na Televizi Prima. Podívejte se snámi, koho Jan Kraus přivítá v červeném křesle.

Zábavná talk show, kterou moderuje Jan Kraus přivítá Romana Šmuclera, Hanu Lasicovou a chovatele dravých ptáků Jiřího Hrotka a supa Pačese.

Talkshow

Pořad s moderátorem Janem Krasem je úspěšnou talkshow, kde si během večera vychutnáme tři hosty ze zajímavých profesí, oborů a s netradičním koníčkem. Tentokrát poznáte, jaké to je, být chovatelem dravých ptáků, lékařem ve středu zájmu médií a úspešnou slovenskou spisovatelkou. Večer je provázen hudbou od Kapely Davida Krause.

Hosté 11. ledna

Prvním hostem je Roman Šmucler. Je lékařem, podnikatelem a vysokoškolským pedagogem. V posledních týdnech se stal opět středem zájmu bulvárních médií a to ve chvíli, kdy ho jeho žena opustila kvůli hokejovému brankaři Dominiku Haškovi.

Hned jako druhá usedne do křesla Hana Lasicová, úspěšná slovenská spisovatelka. Dáma, která má talent na vtipné psaní. Její knihy se staly hitem a tento úspěch dokonce zastínil i fakt, že je dcerou slavných rodičů - Magdy Vašáryové a Milana Lasici.

Posledním hostem, kterého si Jan Kraus pozval je Jiří Hrotek a jeho sup Pačes. Jiří Hrotek je chovatel dravých ptáků, sokolník a ochranář, který se dravcům věnuje už 36 let. Kromě záchranné stanice, kde pečuje o zraněné dravce, má Hrotek obecně prospěšnou společnost, která se zabývá chovatelstvím, prezentací dravců a osvětou. Stará se celkem o 35 dravců a celkem o více než sto opeřenců. Spolu s panem Hrotkem přijde sup Pačes, kterému je třináct let a patří do druhu Supů kapucínských.

Kdy a kde

Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 11. ledna od 22:10 na Prima family. Nenechte si ujít Show Jana Krause, do které tentokrát zavítá dokonce i sup kapucínský.

 

Bojíme se dělat v angličtině chyby. Z ministrů mi bylo smutno, říká učitel Broňa | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama