reklama
 

Show Jana Krause přivítá Kateřinu Baďurovou!

Užijte si novoroční show Jana Krause na Prima family

Foto: www.iprima.cz

Konečně jsme se dočkali a po Novém roce opět přichází zábavný pořad Show Jana Krause, kterou můžete sledovat každý pátek po 22. hodině.

Jana Krause můžete sledovat nejen na Prima family, ale také na prknech divadla. Podívejte se s námi, kdo zavítal do pořadu a měl odvahu usednout do červeného křesla.

Show Jana Krause

V pátek kolem 22 hodiny si přepněte na Prima TV, kde poběží premiérový díl třetí série Show Jana Krause. Jan Kraus, herec a moderátor si opět pozve tři zajímavé hosty z oblasti celebrit, politiků, zajímavých profesí a koníčků. Večer doplní Kapela Davida Krause, která vám předvede něco ze svého playlistu.

Hosté Jana Krause

Prvním hostem bude Michal Suchánek. Herec, moderátor, bavič a jeden člen z úspěšné sestavy Partičky, kterou můžete vidět každé pondělí po 22. hodině na Prima family. Poslechněte si jeho největší zážitky z období dětství, kdy jsme ho viděli ve filmech, jako velmi nadané dítko.

Dalším hostem je Kateřina Baďurová - Janků, která od prvního ledna bojovala v pořadu StarDance. Česká atletka a tyčkařka se úspěšně probojovala do finále, kde vyhrála titul tanečnice StarDance 2012. Dozvíte se, zda je tanec stejně náročný jako hodinové tréninky na atletiku.

Posledním hostem je Roman Mořický. Tento bývalý voják z povolání je šťastně ženatý muž, který před rokem vyměnil maskáče za šaty, kanady za lodičky a propadl kouzlu travesti show. Přesvědčíte se, zda je nejlepší Věrou Špinarovou u nás, jak se o něm říká. Zjistěte, proč se z pokérovaného motorkáře stane slečinka na podpatcích.

Kdy a kde

Další premiérový díl uvede Prima family už tento pátek 4. ledna a to ve 21:50. Nenechte si ujít zajímavé hosty v Show Jana Krause, tentokrát poprvé v novém roce 2013.

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama