reklama

Jaké bylo 2. semifinále Talentu? Nuda a úžasná Eliška

První adventní neděle patří už druhému semifinálovému kolu soutěže Česko Slovensko má talent. Kteří šťastlivci postoupí a doplní tak finálovou osmičku těch, co se utkají nejen o výhru, ale i šanci vystoupit v britském Talentu?

Eliška Lüftnerová
Eliška Lüftnerová | Foto: Prima FTV

První adventní neděle patřila už druhému semifinálovému kolu soutěže Česko Slovensko má talent. Kteří šťastlivci postoupili do finále, kde se utkají nejen o výhru ale i šanci vystoupit v britském Talentu?

Minulý týden diváci rozhodli o tom, že se do finále podívá Miroslav "Bruise" Žilka a malíř Malej Dejv. S největším počtem hlasů postoupil nakonec koktající zpěvák Miroslav Sýkora. Tuto sestavu pak porota doplnila ještě písničkářem Pavlem Helanem.

Ostatní ale nemají ještě nic jisté. O přízeň diváků se totiž ještě ucházelo dalších devět semifinálových soutěžících. Taneční skupina The Boyz, zpívající dvojčata Peter a Tomáš Szabó, dog dancing předvede trenérka Alena Smolíková a její pes Jerry, stand-up komik Jakub Gulík, sexy zpěvačky z Foursomeone, šansoniérka Eliška Lüftnerová, dvaadvacetiletý tanečník Lubomír Kábrt, kouzelník Magic Alex a nakonec taneční skupina Tumar KR, kterou vede vítěz druhého ročníku Atai Omurzakov.

Diváci nakonec poslali do finále The Boyz, Petra a Tomáše Szabó, psí trenérku Alenu Smolíkovou s Jerrym a zpěvačku Elišku Lüftnerovou.

Už v neděli 8. prosince se rozhodne, kdo z osmi postupujících finalistů se stane vítězem čtvrté řady show Česko Slovensko má talent.

Kdo měl podle vás postoupit do finále? Napište nám do diskuze!

Na ukázku z castingových kol se podívejte zde:

Mohlo by vás zajímat:

Jaké bylo 1. semifinále Talentu? Miláček Sýkora a šeď

Test: Jak dobře znáte pořad StarDance?

Týden v módě: Co si oblékají hvězdy na charitativní večírky?

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama