reklama

Jak správně vybrat zimní dovolenou? Neckermann poradí

Cestovní kancelář Neckermann v novém katalogu poradí, jak vybrat zimní dovolenou

Foto: Reuters

Cestovní kancelář Neckermann přináší v novém katalogu čtyři tipy. Specialista na zimní dovolenou Pavel Zigáček radí, na co si dát pozor při plánování a nákupu dovolené, nebo jak číst v katalogu cestovní kanceláře.

Plán a určení priorit

V první řadě je třeba zvolit ideální termín dovolené. Vhodné je využít First moment, tedy výběr konkrétního hotelu i pokoje s dostatečným předstihem. Tato možnost stejně jako Last moment nabízí i řadu výhod v podobě slev či jiných akcí. Teprve poté přichází na řadu nabídky v katalogu.

Délka pobytu

Požadovanou délku pobytu ovlivňuje vzdálenost destinace. Švýcarsko či Francie se více hodí na dlouhodobější pobyty. Lyžování na prodloužený víkend je lepší směrovat do dostupnějších Rakouských Alp.

S kým na dovolenou

Charakter dovolené určuje složení výpravy. S partou přátel se lépe vyráží doprostřed střediska, které poskytuje řadu možností pro volný čas a kde jsou bary otevřené do noci. V komornějším složení lze využít odlehlejší chatu v klidném prostředí, s rodinou zase do hotelu s řadou doprovodného programu.

Lyže i relaxace

Řada hotelů nabízí i wellness zázemí, které nabízí náležitý odpočinek po dni stráveném na sjezdovkách.

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama