reklama

Dopřejte si večeři ve stylovém prostředí. Se slevou

Chcete vyrazit s partnerem na dobré jídlo a zároveň ušetřit? Máme pro vás několik lákavých tipů

Foto: Žena

Chcete vyrazit s partnerem na romantickou večeři nebo si popovídat s kamarádkou u dobrého jídla v Praze a zároveň ušetřit? Máme pro vás několik lákavých tipů!

Využijte výhodné vouchery slevového portálu Amplion a dopřejte si kvalitní jídlo se slevou ve stylovém prostředí v centru Prahy. Dlouho však neváhejte, počet voucherů je omezený!

Pestré třichodové menu pro dva

Láska prochází žaludkem, to je stará známá pravda. Pořiďte si tedy výhodný poukaz na skvělé valentýnské menu pro dva, jež uspokojí i ty nenáročnější strávníky. Čeká na vás pestré tříchodové menu a červené víno k tomu. Tříchodové menu zahrnuje: dvakrát kuřecí vývar, dvakrát jihoamerickou hovězí roštěnou s přílohou dle výběru, karafu italského červeného vína, dvakrát čokoládový dezert sypaný ořechy. Voucher stojí 349 korun a platí od 8. února do 30. dubna 2012.

Večeře pro milovníky italského jídla

Za opravdu nízkou cenu si můžete pochutnat na dvou výtečných pizzách. Jedna vyjde na 45 korun, což je při osmadvaceti centimetrech každé z nich skvělá nabídka. Pochutnejte si na Margaritě, Salami, Hawaii a dalších druzích.  Na pizzách najdete slaninu, šunku, sýr, žampiony, čerstvá rajčátka a mnoho dalších čerstvých surovin. Stačí si jen vybrat, co máte rádi. Pizzu si můžete sníst v příjemném prostředí pizzerie, nebo si ji nechat zabalit s sebou za příplatek 10 korun. Voucher stoji 89 korun a platí od 13. února do 15. března 2012.

Gurmánské masové hody

Dopřejte svým chuťovým buňkám to pravé ořechové a zajděte si ve dvou či více na bohaté menu do stylového podniku nedaleko samotného centra Prahy. Jen kousek od Václavského náměstí na vás čeká Sklípek U Munků, jež vás nadchne milým prostředím, ochotnou obsluhou a především kvalitním jídlem. Za 329 korun na vás čeká kilo steaků z kuřecích prsních řízků či z vepřové krkovičky a 500 gramů přílohy dle vašeho výběru. o  Platnost poukazu: 3. února až 30. dubna 2012.

 

Bittnerová: Vložky zdarma? Pro spoustu žen je menstruace stigma, muži diskuzi hrotí | Video: Emma Smetana
reklama
reklama
reklama