reklama

Dárky k Valentýnu, které vás nadchnou

Nevíte si rady co k Valentýnu? Inspirujte se!

Nevíte si rady co k Valentýnu? Chtěli byste opravdu něco netradičního? Třeba vám právě tento tip pomůže!

JEN 50 žen na světě ho bude mít!

Výjimečné ženy si zaslouží výjimečný šperk. Šperk výrazný, stejně jako ony, šperk, který podtrhne jejich osobitost. Vzrušující kombinaci originality, exkluzivního materiálu, mistrovského zpracování a renomé proslulé značky nabízí luxusní náhrdelník Baccarat ze zlata a křišťálu.

Autorkou náhrdelníku je známá designérka Sylvie Polleti, byl vyroben v limitované edici 50 kusů, ručně, z prvotřídního křišťálu unikátní technologií zbarveného do zlatého odstínu. V České republice mistrovský šperk za 180 000 Kč prodává showroom s uměním Baccarat, který sídlí v Obecním domě v centru Prahy.

Live in Love by Oscar de la Renta

Svůdná, květinová, krémová. Čistá, ale provokativní. Navštivte rozkvetlou louku v období jara pouhým uvolněním vůně z flakonu.

Parfém pro ženy vytvořen muži, kteří je milují. Na videu se můžete podívat, co o vůni říká samotný Oscar de la Renta a v jaké harmonické symbióze žije jeho móda a vůně.

Doporučená maloobchodní cena je 100 ml - 2 450 Kč, 50 ml -1 650 Kč, 30ml - 1 390 Kč


Čokoláda pro gurmány

V rámci „čokoládové revoluce" v posledních desetiletích nastupuje nový gurmánský trend (vznikl kde jinde než ve Francii a Itálii:) a to konzumace opravdové čokolády se šampaňským, červeným vínem, koňakem, rumem a s dalšími ušlechtilými destiláty. Například jedna z nejlepších čokoládoven na světě DOMORI vydala publikaci, ve které uvádí doporučení, s jakým ušlechtilým nápojem je dobré jejich konkrétní čokoládu kombinovat.

Čokoládový trend, který si podmanil italské i francouzské gurmány, u nás první uvedl Xoco Club a uvádí první dvě edice vzácné jednodruhové čokolády s kořením a květy vyladěné speciálně pro párování s víny a ušlechtilými destiláty. Krabičku čokolády si můžete koupit na www.torad.cz za 145 korun. V delishopu této stránky k ní můžete vybrat i skvělé víno.


Termohrneček z lásky

Značka La Caraffé přichází s novými designy termohrnečků tentokrát k Valentýnovi, samozřejmě nechybí moderní nadčasové motivy. Více naleznete na stránkách www.lacaraffe.cz, kde si je také za 199 Kč můžete objednat.

Designová kabelka nejen pro maminky!

Krásné, praktické, v symbolické rudé barvě….  kabelky australské značky Il Tutto! Modely z jemné kůže nebo PVC imitujícího lesklou kůži jsou nepřehlédnutelnou ozdobou a zároveň mimořádně skladnou kabelkou, do které se vejde vše potřebné.Kolekce kabelek Il Tutto byly navrženy pro maminky a vlastně všechny ženy, které hledají funkční tašku exkluzivního vzhledu. Na první pohled zaujmou elegantním designem,  atraktivními barvami (dostupné jsou nejen v červené barvě), prvotřídním zpracováním a kvalitou materiálů....

Kabelky Il Tutto jsou vybaveny izolačním obalem na dětskou lahvičku, přebalovací podložkou, karabinkou na dudlík a malou průhlednou multifunkční taštičkou na zip, ale také kapsičkou na mobil, na tužky a pera i kapsou na zip na osobní věci. Vnitřní podšívku s praktickými kapsami lze snadno vyjmout a kabelka může být používána jako elegantní taška. Kabelky Il Tutto lze zavěsit na madlo kočárku nebo nosit přes rameno. V prodeji jsou v e-shopu www.mimmo.cz a ve vybraných kamenných obchodech.

Girstlová: Mnoho rodičů udělalo z dětí manažery čehokoliv. Umět řemeslo je hodnota | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama