reklama

Nábytek

Přenosné, stabilní i vestavěné zařízení pro interiéry i exteriéry. Nábytek používaný v prostředí, které obýváme, ať doma nebo venku, se dále dělí podle účelu, ke kterému je používán. Je to vybavení k sezení, stolování, ležení a ukládání i vystavování věcí, kterými se obklopujeme.

Dalším kritériem mohou být materiály. Nábytek je dřevěný, kovový, ze skla, plastů, z dýhované, fóliované nebo laminované MDF a dřevotřískové desky i z kombinací zmíněných materiálů. Při zařizování teriéru si dále můžeme vybírat podle druhu.

Více...
To jsou například sektorové sestavy nebo nábytkové solitéry, skříňové stěny, knihovny, sedací soupravy, lůžkový nábytek, úložná zařízení pro všechny typy místností, stolový nábytek, židle, konferenční (společenské stolky), nábytek pro dětské pokoje a pracovny.

Jako vše kolem nás, i nábytek se vyvíjí. Patří sem proto i trendy vývoje, nové materiály, módní barvy. Nové pohledy využití nábytku s ohledem na vznik nových typů, odvozených z funkčních proměn novodobých interiérů.
Ukázky a inspirace. Přehled cen. TOP třídy a standardní vybavení. Přehled novinek na trhu. Konstrukčně-materiálové řešení nábytku ovlivňuje jeho funkce, ergonomické řešení a typologie zase určuje jak říjené a „zdravé“ je jeho používání.

Související články

reklama
reklama
reklama
reklama