reklama

Divadlo Rokoko slaví Den dětí!

Slavíte Den dětí? Vydejte se s dětmi do Divadla Rokoko

Foto: Žena

Rádi slavíte Den dětí a letos stále nevíte, co pro svou ratolest připravit jako zpestření? Vydejte se do Divadla Rokoko, které se rozhodlo, že Den dětí oslaví spolu s vámi.

Dárky, sladkosti, zábava a výlety, tak se oslavuje Den dětí. Divadlo Rokoko připravilo pro rodiče s dětmi odpoledne plné zábavy, her a zajímavých aktivit. Neseďte doma a zkuste na Den dětí něco netradičního. Udělejte si výlet do Prahy.

Den dětí s Divadlem Rokoko

Pokud chcete oslavit Den Dětí s celou rodinou, vydejte se do Divadla Rokoko, které se chystá tento významný den oslavit zábavou a soutěžemi. Akce se koná 31. května od 13:00 hodin v pasáži Rokoko na Václavském náměstí 38. Pro děti jsou přichystané lákavé atrakce, dílny a soutěže o báječné ceny. Velká odměna čeká na ty, kteří dorazí v námořnickém kostýmu.

Pohádka pro děti

Od 15 hodin začíná v Divadle Rokoko pohádka O třech námořnících. Jde o zábavné vyprávění o čestném a dobrém kapitánu Hromovi. Představení je vhodné pro děti od 3 let. Pohádku hraje Divadlo Ludvík a vstupné pro dítě vychází na 90 korun. Mezi zábavou a hrami si rodiče mohou vychutnat kávu v přilehlé kavárně a slevy v blízkých obchůdcích.

Kupte si lístky v předprodeji

Vstupenky si můžete zakoupit na pokladnách divadel ABC a Rokoko. Nebo stačí rezervace na telefonním čísle 224 239 632. Případně jsou lístky na divadelní představení k zakoupení online.

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama