reklama

Divadlo Hybernia ovládnou zvrácené (B)orgie!

Divadlo Hybernia startuje nový muzikál Lucrezia Borgia, dramatický příběh plný intrik a orgií!

Foto: Žena

Chystáte se za kulturou? Pak vám představujeme nový muzikál Lucrezia Borgia, který má v těchto dnech premiéru v Divadle Hybernia. Příběh plný lásky a orgií se vrací na divadelní prkna.

Pokud patříte mezi milovníky muzikálů, určitě si nenechte ujít nové muzikálové představení Divadla Hybernia, Lucrezia Borgia. V hlavní roli se představí Bára Basiková a Zbyněk Fric.

Láska, vášen, intriky a orgie

Dramatický příběh je úlisnými itrikami a orgiemi přímo narvaný. Nový muzikál se na prkna divadla vrací už nyní v březnu. V hlavní roli dobrodružství, které se odehrává v Římě na přelomu 15. a 16. století se v premiérovém obsazení objeví jako Lukrezia Borgia Bára Basiková. Taneční party za tuto zpěvačku odalternuje Kateřina Rejmanová-Benešová. O její lásku budou před zraky otce Alexandra VI. v podání Vladimíra Marka zápolit Tomáš Beroun a Zbyněk Fric.

Strach a pot

"Mám za sebou kolem osmdesáti premiér, ale strach mám vždycky. Ne z toho, že by selhali herci, ale z toho, že nás zradí technika. Bojím se, aby se nám nezaseklo propadlo, nebo se nám nerozbila nějaká rekvizita. Pevně věřím, že tohle všechno jsme si vybrali na generálkách, i tak budu sedět a estetický se třást," svěřil se režisér Libor Vaculík, který oslaví své pětapadesáté narozeniny.

Legenda se vrací

V této režii představení Lucrezia Borgia ožilo už před devíti lety ve Zlaté kapličce. I tak jde ovšem o zcela jiný projekt, proto premiéru režisér velmi prožívá. "Premiéru v Národním si vůbec nepamatuju. S Petrem Maláskem jsme tehdy ještě na poslední chvíli něco předělávali a měli jsme sraz v divadle už ve čtyři. A do sedmi hodin, než začala premiéra, jsme se stihli tak společensky unavit, že si z toho večera moc nevybavuji," dodává pobaveně režisér.

 

21 let za boj na Ukrajině: Je to přísný trest, ale zavařil si to sám, říká Soukup | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama