reklama
 

Muzikál Quasimodo proměnil Divadlo Hybernia v Paříž

Romantický muzikál Quasimodo má za sebou premiéru. Divadlo Hybernia se při ní zachvělo

Foto: Žena

Divadlo Hybernia uvedlo v pátek 11. listopadu slavnostní premiéru nového romantického muzikálu Quasimodo. V hlavních rolích se představil Tomáš Trapl a Marián Vojtko.

Muzikál celé divadlo přestavěl na pařížský chrám Notre-Dame. V poutavém příběhu z tajemné Paříže 15. století se v roli Esmeraldy představila Markéta Procházková, Marián Vojtko se vžil do role krutého Claudia Frolla a Tomáš Trapl se několik hodin maskoval za hrbáče Quasimoda. Celým muzikálem prochází i samotný Victor Hugo v podání Ondřeje Rumla. Mezi dalšími hvězdami můžou návštěvníci na jevišti poznat Romana Vojtka, Radku Fišarovou, Kamilu Nývltovou a mnoho dalších známých tváří.

Po náročném představení sklidili všichni účinkující opakovaný potlesk ve stoje. Novinku ve světě muzikálů s podtitulem Kdysi se pro lásku umíralo si nenechala ujít řada známých osobností. Své kolegy a kamarády si přišli poslechnout hudební skladatelé Ondřej Soukup a Petr Malásek, dokonce i Dana Batulková přišla podpořit svého syna Davida Prachaře, který se podílí na hudební stránce muzikálu.

Součástí večera byl křest stejnojmenného alba, kterého se ujal kapitán FC Victoria Plzeň Pavel Horváth.

 

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama