reklama

Delikatesy pod stromeček? Z Wine Food Market

Po vánočním strokem luxusní delikatesy? Pro milovníky dobrého jídla je tu Wine food market

Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Jiří Mevald

Pokud chceme pro své blízké pod stromeček vykouzlit dárkový koš s opravdovými delikatesami, najdeme je ve Wine food marketu. Kvalitní sýry, destiláty, lanýžové produkty a nebo gastronomické potřeby nabízí svým zákazníkům i v internetovém obchodě.

Originálním dárkem k Vánocům do kuchyně může být například nůž na parmskou šunku nebo dekantační karafa kachna za tisíc dvě stě korun. Pro milovníky vína nabízejí designový obal pro šest láhví vína SportWagon Averli za sedm set korun. Slouží pro bezpečnou přepravu autem.

 

Manžela jistě potěší typický masový produkt regionu Emilia Romagna. Jde o nejjemnější část prasečí šunky, která zraje ve sklepeních prostorách v přírodním střívku. Za tisíc pět set korun zakoupíme kilogram kvalitního sušeného masa. Trochu netradiční chutí budou kostky kančího prosciutta v oleji nebo prosciutto crudo z divočáka.

Za vrchol kvality se dá považovat akátový med s bílým lanýžem, který se hodí k vyzrálým sýrům. Samotný černý lanýž zimní (padesát gramů) je naložený ve skle a koupíme ho za necelé dva tisíce. Kdo chce zkusit, jak takový lanýž chutná, ale za rozumnější cenu, je k dostání olivový olej s černým zimním lanýžem za tři sta devadesát korun. Je výborný jako dochucovadlo pokrmů.

Mezi nejprodávanější suroviny patří loupaná rajčata čtyři sta gramů za dvacet korun, Merlot IGT bag in box 5l Cabert, černý pepř v keramickém mlýnku nebo vaječný likér Bombardino za dvě stě osmdesát korun.

Na stránkách www.winemarket.cz kromě koření, kvalitních octů, těstovin, destilátů a vína, návštěvníci zakoupí také netradiční sladkosti. K dostání jse čokoláda Mananara s vanilkou nebo amaretové sušenky s příchutí broskve za sto korun.    

Společnost dováží přímo od výrobců kvalitní italská vína a potraviny. Vybírají jen ty nejvyšší kvality za přijatelné ceny. Zaměřují se převážně na lokální výrobce a rodinné firmy. V kamenných obchodech, které najdeme v Praze na Smíchově, Dejvicích nebo v Průhonicích, s výběrem pomůže proškolený personál. Mnoho z produktů sýrů, salámů je možné přímo na místě ochutnat.  

Prokop: "Neviditelné" aspekty českého selhání. Za best in covid nemůže jen Babiš | Video: Kristýna Pružinová, Martin Krepindl, Blahoslav Baťa
reklama
reklama
reklama