reklama

Darujte blízkým masáž nebo osobního trenéra

Nevíte, čím obdarovat vaše blízké? Zkuste trhy Holmes Place, které nabízejí dárky ve znamení krásy a relaxace

Darujte trénink s profesionálem
Darujte trénink s profesionálem | Foto: Žena

Přemýšlíte, jaký vánoční dárek by udělal vašim blízkým největší radost a nevíte si stále rady? Vyzkoušejte letošní nabídku exkluzivního vánočního trhu, který připravily health kluby Holmes Place. Rodině i přátelům zde nakoupíte štědré vánoční balíčky plné zážitků, zdraví, krásy a relaxace, ale také stylové dárky partnerů společnosti nebo třeba vouchery do restaurací.
Nabídka je pestrá a jedná se o služby, které běžně ve stálé nabídce nenajdete - a to za zvýhodněné ceny. Radost svým blízkým můžete udělat například sportovním oblečením značky Nike, tréninky s osobním trenérem, denním či týdenním členstvím, thajskou nebo normální masáží, nebo třeba relaxačním víkendem pro dva. Nabídka je určena široké veřejnosti a není podmíněna členstvím v klubech Holmes Place. Pro výběr dárků stačí navštívit www.holmesplace.cz.

Dárky zdarma

Ať jste členem klubů Holmes Place či nikoliv, můžete letos využít i originální možnost vánočního přání s dárkem. Aplikace Pohlednice pro přítele, kterou naleznete na www.bozsketelo.cz/cards, vám umožní zaslat svým blízkým vánoční přání, k němuž můžete ihned připojit dárek zdarma. Záleží jen na vás, zda zvolíte 10 dnů fitness nebo 10 dnů relaxace. Pro členy klubů nebo pro ty, kteří se jimi chtějí stát, je určena podobně jako loni aplikace Vyber si dárek. Ta poskytne zájemci možnost rozbalit si proklikem svůj dárek v podobě vybrané služby. Tu následně využije v klubu, kde je členem nebo při aktivaci členství.

"Utajené" a překrásné místo na Pražském hradě. Je škoda, že o něm spousta lidí neví | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama