reklama

Dárky na Vánoce? Na Mikulášském charitativním bazaru

V Pražské křižovatce se i letos uskuteční tradiční Mikulášský charitativní bazar

Foto: Reuters

V pravé poledne v pondělí 5. prosince se v prostorách Pražské křižovatky, odsvěceném kostele svaté Anny na Starém Městě, uskuteční další ročník tradičního Mikulášského charitativního bazaru. Návštěvníci budou mít možnost s předstihem nakoupit vánoční dárky a připravit se na Vánoce o trochu dřív.

Akce se koná pod záštitou Nadace Dagmar a Václava Havlových Vize 97. Celým dnem bude provázet herečka Kateřina Hrachovcová-Herčíková, která bude postupně představovat neziskové organizace, výrobky a jejich činnost. Zakoupením produktů se přispěje na konta jednotlivých projektů.

Kromě nákupů mohou návštěvníci výjimečně prozkoumat unikátní prostor Pražské křižovatky, který není pro veřejnost zcela přístupný. Po celý den bude také doprovodný hudební program a akci navštíví mnoho vzácných hostů - například Kateřina Brožová, Jiří Lábus, Aneta Langerová, Jan Potměšil a Simona Postlerová. Celou akci po čtvrté hodině odpoledne zakončí Mikulášská nadílka a společný zpěv koled.

Hlavím cílem akce, kterou iniciovala Dagmar Havlová, je poskytnout českým neziskovým organizacím možnost prezentovat svoji práci na jednom místě, a získat tak případně vzájemné kontakty mezi sebou.   

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama