reklama
 

10 věcí, které musíte milovat. Jinak vás okolí odsoudí

Určitě se vám už někdy stalo, že jste někde ve společnosti řekli, že něco neznáte, neumíte, nemáte na rozdíl od všech ostatních rádi, a sklidili za to jen výsměch, nepochopení nebo dokonce opovržení. Přinášíme proto seznam toho, co je lepší neříkat nahlas.

Foto: Thinkstock

Určitě se vám už někdy stalo, že jste někde ve společnosti řekli, že něco neznáte, neumíte, nemáte na rozdíl od všech ostatních rádi, a sklidili za to jen výsměch, nepochopení nebo dokonce opovržení. Přinášíme proto seznam toho, co je lepší neříkat nahlas.

Takových věcí je na světě spousta, proto jsme vybrali deset nejčastějších, které prostě nesmíte nesnášet, jinak se na vás ostatní budou dívat skrz prsty. Nebo alespoň většina z nich...

Co je tedy lepší si nechat pro sebe, když nechcete vyčnívat a být za divného? (Přestože na vyčnívání není v podstatě nic špatného, ale ne každý na něj má nervy a sebevědomí.)

1) "Nikdy jsem neviděl/a Hvězdné války"

"A upřímně doufám, že je nikdy ani neuvidím. Popravdě nechápu, proč dospělí lidé tolik blázní po nějakých vesmírných figurkách. Navíc to má tolik dílů - ukázková ztráta času."

2) "Nepiju alkohol"

"Za prvé mi stejně nechutná a za druhé už mě nebaví ty kocoviny, okna a bolehlavy. Další ztráta času."

3) "Nevařím"

"Nikdy jsem se to nenaučil/a, protože mě pobyt v kuchyni prostě nebavil. Raději jsem si dal/a záležet, abych vydělával/a tolik, že můžu jíst každý den v restauraci."

4) "Nesnáším hudební festivaly"

"Jsou špinavé, ulepené, je tam příliš lidí. Raději si zajdu na klasický koncert, kde kapela může hrát déle, a tak si ji víc užiju. A alespoň její zvuk neruší hudba z jiného pódia."

5) "Nikdy jsem nebyl/a v Paříži"

"Paříž milují všichni, všichni zbožňují francouzské filmy, jídlo, hudbu, jazyk... Ale já ne. Vůbec nic to se mnou nedělá - to už bych radši jel/a do Kyjeva či Pchjongjangu, přijde mi to zábavnější."

6) "Neumím anglicky"

"Chabé základy, které si pamatuju ještě ze střední, jsou mi v dnešní době absolutně k ničemu. Moc dobře to vím, ale nedokážu se přinutit s tím něco dělat."

7) "Neslavím silvestra"

"Je to pro mě den jako každý jiný. Jen kvůli příchodu nového roku se přece ještě nikdy nic nezměnilo."

8) "Nepořádám večírky na svoje narozeniny"

"Rád/a narozeniny (a nejen ty moje) oslavím, ale spíš v klidu a třeba tím, že si uděláme hezký den, povídáme si, zajdeme na večeři. To pro mě znamená víc než obří oslava se spoustou lidí, s nimiž stejně stihnu prohodit maximálně pár vět."

9) "Nečetl/a jsem Čapka, Kafku, Zolu ani Dickense"

"S výjimkou časopisů nečtu skoro vůbec, tím méně tyhle klasiky, o kterých každý básní. Vždyť je to nuda, ne?"

10) "Nevím, kdo byl Hugo Chávez"

"Tak se prostě nezajímám o politiku a číst noviny mě nebaví. No a?"

A co byste podle svých zkušeností do našeho seznamu doplnili vy?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Závislost na mailu, Facebooku a mobilu: 5 příznaků

Koncerty 2013: Tipy pro partnera i na dámskou jízdu

Jarní únava neexistuje! (Když víte, jak na to)

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama