reklama

Živá reportáž: Čtyřicítka na swingers party!

Já to fakt normálně nedělám! Už léta nepiju přes míru, protože jsem rozumná a vyrovnaná manželka a matka středního věku. Někdy se ovšem věci prostě tak schumelí.

Foto: Profimedia.cz

Já to fakt normálně nedělám! Už léta nepiju přes míru, protože jsem rozumná a vyrovnaná manželka a matka středního věku. Někdy se ovšem věci prostě tak schumelí.

Skočíte na spořádanou odpolední skleničku s bývalým kolegou, se kterým to vždycky jiskřilo, a skvěle se bavíte. Do deseti stihnete zdrbat své partnery, někdejší šéfovou i celé osazenstvo vaší bývalé kanceláře. Do půlnoci přejdete na dějiny vesmíru, krásnou literaturu a metafyziku. Než dojde v jednu na zavíračku, dostanete se - jak jinak - k erotice. Jasně, že ne osobně! Prostě jen tak obecně, nezávazně a hlavně kultivovaně.

Doporučujeme: Dvojčata: Máme jednoho přítele a společnou postel

No a pak vás už doopravdy vyhodí. Ještě stihnete vrchního přemluvit, aby vám poslední sedmičku prodal s sebou. Pak to skvělé, drahé, červené portugalské víno vypijete, sedíce na parapetu vinotéky jako dva zoufalí bezdomovci. No - a to je právě ta láhev, která neměla být otevřená, natož vypitá…

Cesta do neznáma

Protože po ní se s vámi začne točit celý svět. Intelektuální úroveň diskuze zaznamená prudký pokles - za což může i oboustranně poněkud zhoršená výslovnost - zato nastane erotické dusno. Alespoň na straně kamaráda. Vy jste v tu chvíli klasické "umakartové čelo", které nepadne na tvář jen proto, že chybí stůl před vámi. A tak sedíte jako prkno a necháváte se vláčet okolnostmi. Přesněji řečeno kolegou. Což vás při pohledu zpět samozřejmě neomlouvá.

Tupě zíráte před sebe a ve chvíli, kdy dorazí zavolané taxi, se necháte usadit s naivní důvěrou, že vás laskavý společník doprovodí domů. Že nepoznáváte za jízdy okolí? Pochopitelná dezorientace. Když však ke svému překvapení vystupujete na opačném konci města a stojíte před vchodem do anonymního věžáku, je všechno rázem jinak.

Náš tip: 10 vědecky potvrzených znamení, že manželství nevydrží

Být opuštěná školačka v doprovodu neznámého muže, nastal právě čas spasit čest rychlým útěkem. Jenže vy jste důstojná matróna, doprovází vás dobrý známý a navíc je ve vašem podroušeném stavu útěk zcela nerealizovatelný. Můžete sotva chodit. A tak se opatrně opřete o zárubně a snažíte se zaostřit alespoň pohled. Partner zazvoní. Vkročíte do neznáma.

Kříž u vchodu

Naproti dveřím, na konci dlouhé chodby, je na kříži přivázaná nahá žena. Přivázaná, nikoli přibitá - dojde vám s úlevou. Občas okolo ní někdo projde, pohladí ji, nebo také lehce udeří. Je krásná a mladá, oči jí plují kdesi v dálavách a svou situaci si evidentně vychutnává. No nazdar, kde jsem se to ocitla?

To plácání o swingers bylo přece čistě teoretické! Nebo ne? Přichází obsluha, milá a taktní slečna krásné postavy, oděná pouze do plavek a luxusních dioptrických brýlí. Odvádí nás do šatny. Jsem úplně zkoprnělá. Poslední příležitost utéct prošvihnu.

Vnímám jako skrz mlhu. Mátožně si nechávám pomoci s odkládáním. Ještě, že jsem si vzala to nové krajkové prádlo, bleskne mi hlavou. Kolega neúspěšně maskuje spokojený úsměv. Skromně přioděni zamíříme k baru. Už tady sedí několik podobně polooděných dvojic. Jsou zhruba o deset let mladší a o deset kilo lehčí.

Nemám to ve zvyku, ale teď se držím mužské ruky jako klíště. Škoda, že za jeho širokými rameny nemůžu schovat svůj ještě širší zadek!  No, shodit osm kilo za těch pár metrů už nejspíš nestihnu, tak to pouštím z hlavy. Panák whisky u baru mě dorazí - a to ještě nevím, kolik stojí. Nechávám se odvést do chamber separé jako ovečka.

Spánek spravedlivých

Ono to vlastně až tak separé není. Pominu-li průhledy do tří stran, nejde o dvoulůžko, ale aspoň o šestilůžko. Zčásti už je obsazené. Dvojice na kraji postele divoce souloží. Naše pozornost ji vybudí k ještě větším sportovním výkonům, téměř k akrobacii.

Čtěte také: Vášně, lži, popravy: 3 skandály, které změnily dějiny

Při pohledu zvenku je to úporné snažení směšné - nebo mi to aspoň v tu chvíli tak připadá. Další dvojice se o kopulaci marně snaží. Ti už jsou zajímavější. Je to scéna jako vystřižená z filmu. Muž skončí s hlavou v dlaních a soucitnou, rozpačitou rukou partnerky na rameni. Se svěšenou hlavou se šourá do sprchy. A z ní se vyplíží jako spráskaný pes.

Třetí hodina s půlnoci. Rozhodla jsem se poprvé v životě k nevěře. Když už, tak už… Pokládá mě něžně na polštář. Je vzrušený, pozorný, o hodně let mladší. Dvojice, která před chvilkou vyvrcholila, nás pozorně sleduje. Mají v očích výraz supů, čekajících na kořist. A na mě dopadne předchozí noc, kdy jsem do dvou hodin žehlila. Zmožena alkoholem a prožitými šoky usnu jako špalek.

Cena za tuto noční anabázi? Podle očekávání. Byl nejdražší hotel za posledních pět let - včetně služebky do Paříže. Dobře mi tak!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Fakta o sexu: Budete zděšeni, nebo se týkají i vás?

Chlapec se vzpomínkami mrtvého: Zabili mě ve válce!

S kým si užijete nejvíc sex? Řek, Němec nebo Angličan?

"Výbuch" moderátorky v živém vstupu. Opakovaný trapas hosta ji definitivně odboural | Video: Kristýna Pružinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama