reklama

Srdcervoucí video: Matka zapomněla dítě v autě

"Můj bože! Nemůžu uvěřit, že jsem to udělala! Ó, můj bože!" Hannah Secondi pláče a naříká. Právě zjistila, že v tomto horku při nákupech zapomněla na miminko v autě.

Foto: YouTube

"Můj bože! Nemůžu uvěřit, že jsem to udělala! Ó, můj bože! Bože! Manžel mě zabije!" křičí Hannah Secondi. Nahlas pláče a naříká. Je strachy úplně bez sebe.

Právě přišla k autu a zjistila, že v něm při nákupech zapomněla roční miminko.

Ten děsivý moment by nechtěla prožít žádná máma. Shodou okolností ho zachytila kamera návštěvníka Walmartu ve mstě Owasso v Oklahomě. Poté příhodu publikoval na portálu YouTube. Hrůza roztržité matky tak může sloužit jako dobré varování, zejména před nastávajícím tropickým víkendem.

Horké jako samo peklo

Strašná chvíle. Přicházíte ke svému autu a vidíte, že u něj stojí policisté. Vedle parkuje sanitka. Teprve v chvíli vám to dojde a žaludek se zkroutí strachem. Moje dítě!

Přesně to se stalo zapomnětlivé Hannah. Svou roční holčičku nechala skoro hodinu v sedačce v rodinném voze, zatímco nakupovala. Auto stálo na parkovišti u supermarketu na přímém slunci. Teplota v něm dosahovala 58,8 °C.

Čtěte také: Smrt z horka v autě: Co se děje s tělem dětí?

Přímé slunce není k dovršení tragédie vůbec potřeba, při úpalu zabíjí vysoká teplota. Dochází k celkovému přehřátí organismu, kdy selže termoregulace, dojde k dehydrataci a v těle nastanou nezvratné změny.

Tentokrát to dopadlo dobře, ale…

To se naštěstí tentokrát nestalo. Okolo auta šli totiž další zákazníci supermarketu, Jedidiah Bizzell a Chrysty Lansdowne. Slyšeli v něm plakat dítě, a protože nikdo dlouho nepřicházel, zavolali policii. Potom však zjistili, že je auto otevřené a žíznivé, zpocené dítě vysvobodili sami.

Takto dramatická situace vypadala:

"Netušíme, co bychom si počali, kdyby dítě bylo v bezvědomí," konstatoval Jedidiah Bizzell. Holčička putovala do nemocnice na kontrolu a maminka do vazby, kde byla zadržena pro podezření ze zanedbání péče o dítě. O malou nyní pečuje otec.

Tento americký příběh měl šťastný konec, ale ten váš ho ale mít nemusí… Myslete na to o nastávajícím víkendu, který má opět přinést rekordní horka!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Dětský lékař radí: Jak přežít s miminkem tropická vedra

5 malých ďáblů: Nejstrašnější děti historie

Video test: Zkusili přežít v rozpáleném autě

Snížit penze komunistům je důležité gesto, o peníze by přišel i Ondráček, říká Blažek | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama