reklama

Rodičovské úlety aneb Nechutné rozmazlování dětí penězi

Někteří rodiče jsou prostě zaslepení láskou. Nebo jen bohatí, a proto si můžou dovolit své potomky opravdu rozmazlovat. No jen řekněte, dali byste za oslavu narozenin své dvouleté dcery dva miliony korun?

Foto: Profimedia.cz

Někteří rodiče jsou prostě zaslepení láskou. Nebo jen bohatí, a proto si můžou dovolit své potomky opravdu rozmazlovat.

Za narozeniny prcků, kteří z toho ještě nemají moc rozum, jsou ochotni vydat peníze, jež by běžnému Čechovi stačily na pořízení bytu... No řekněte, dali byste za oslavu narozenin své dvouleté dcery dva miliony korun?

Kdo nejde pod milion?

  • Za oslavu 2. narozenin malé Suri zaplatili rodiče Tom Cruise a Katie Holmes 100 000 USD, tedy v přepočtu 2 miliony Kč. Jen samotné zákusky stály 100 000 Kč. Co si asi o sobě bude myslet Suri, až trochu povyroste? Jakou "cenu" bude mít ona sama ve svých vlastních očích? Může být vůbec reálná?
  • Taylor Armstrong, hvězda americké reality show Real Housewives, zaplatila za oslavu 4. narozenin své dcery 60 000 USD (1,2 mil. Kč).
  • Gwen Stefani a Gavin Rossdale zaplatili za oslavu 4. narozenin syna Kingstona 15 000 USD (300 000 Kč). Pozváno bylo 100 hostů.

Rozmazlení spratkové aneb Cizí děti jsou nejhorší! Více ZDE >>

O moc rozumnější se ukázal být herecký hvězdný pár Jennifer Garner a Ben Affleck. Jejich dcera Seraphina oslavila 4. narozeniny s maminkou, tatínkem a kamarády na party v dětském městečku Kidville v kalifornském Brentwoodu. Nabídka oslav, které se zde pořádají, začíná balíčkem ve výši 750 USD, který zahrnuje pozvání pro 10 dětí na pizzu, džus a zákusky a hodinu a půl zábavy v hrací zóně - bratru za 15 000 Kč. Při jejich příjmech zlomek, ale také moudrý krok - děti si užijí a přitom zůstanou v kontaktu s realitou.

Maminčina princezna Gracie

Nemusí to být jen hollywoodské hvězdy, jejichž životní styl se vymyká běžnému chápání. Stačí, když jsou rodiče prostě bohatí. Jako ti od Gracie z amerického státu Utah. Holčička je benjamínek z bohaté rodiny a má dva starší sourozence. Jenže ježatí uhrovatí puberťáci už dávno nesplňují představy o roztomilém děťátku, a tak si maminka vše vynahrazuje péčí o nejmladší dcerku. Za party k jejím šestým narozeninám neváhali rodiče Nicole a Jason zaplatit v přepočtu 930 000 korun.

Chtěli něco opravdu výjimečného, a tak pozvali dceru do pohádky. Tématem její narozeninové oslavy byly princeznovské pohádky a hybatelem děje matka. Slavilo se ve velkém stylu, na pronajatém zámku Layton. Sjelo se na dvě stovky hostů oblečených ve středověkých kostýmech klaunů a kejklířů, aby pohádková iluze byla dokonalá. Mezi nimi vynikali najatí herci, kteří představovali prince a hodnou vílu sudičku a hráli s pozvanými dětmi čtyři hodiny samé hry. Oslavenkyně dorazila v kočáru Popelky - dokonalé disneyovské replice v životní velikosti, tažené párem koní.

Úplně spokojená ale nebyla. Přestože dort na oslavu vyrobila přímo majitelka známé cukrárny Carrie's Cakes, skládal se z osmi pater a rodiče za něj zaplatili bezmála 60 tisíc korun - neubránila se zklamání: Ptáček sedící na jednom z pater byl fialový, zatímco malé slečně by se víc líbil modrý...

zdroj: babycenter.com, abc4.com

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Přijímačky a maturity: Vše, co potřebujete vědět

Nejkrásnější pražské atrakce - děti tam vydrží hodiny

Akné u dospělých? Nesahejte si na obličej


reklama
reklama
reklama
reklama
reklama