reklama

Nová kniha o těhotenství a mateřství právě vyšla

Nová kniha o těhotenství a mateřství z nakladatelství Grada je právě na pultech knihkupectví

Foto: Profimedia

V nakladatelství Grada vyšla nová celobarevná publikace o výchově dětí. Publikace s titulem Nová kniha o těhotenství a mateřství od Martina Gregora a Miloše Velemínského ml. popisuje zásady plánovaného rodičovství, možnosti a způsoby přirozeného i umělého početí nebo první známky těhotenství.

Na dvou stech čtyřiceti stranách se nastávající rodiče mohou dočíst o změnách v těle těhotné ženy, co se děje s plodem krok za krokem, měsíc po měsíci. Připraví rodiče na příchod dítěte, provede je péčí o dítě ode dne narození až po předškolní věk.
Nová kniha o těhotenství a mateřství nabízí odpovědi na otázky ohledně předporodní péče, možnostech porodu i současných metodách tišení porodních bolestí. Dále jsou zde důkladně rozvedeny techniky kojení, stejně jako problémy s nimi spojené.
Autoři se věnují i dětským nemocem, jejich prevenci včetně aktuálních očkování a první pomoci. V publikaci se lze dozvědět i nové trendy jako nošení dítěte, masáže kojenců nebo biopotraviny v dětské výživě.

Tato  knižní novinka je výborným průvodcem pro budoucí i novopečené rodiče. Prodejní cena je 469 korun.

Prokop: "Neviditelné" aspekty českého selhání. Za best in covid nemůže jen Babiš | Video: Kristýna Pružinová, Martin Krepindl, Blahoslav Baťa
reklama
reklama
reklama