reklama

Kašpárek v rohlíku potěší novou bejbypankovou deskou

Co spojuje svět dospělých a dětí? Přece bejbypank Kašpárka v rohlíku

Foto: Isifa/Thinkstock

Mají vaše děti rádi hudbu nebo rádi usínají při puštěné pohádce? Máme pro vás typ na novou desku, která je určitě bude bavit a vy získáte volnou chvilku jen sama na sebe.

Po České republice se rozjel bejbypankový projekt Kašpárek v rohlíku. Snaží se spojovat svět dospělých a dětí. Za sebou mají desky Bejbypank, Kašpárek v rohlíku a Kašpárek navždy. Nyní vychází v pořadí třetí deska s názvem Ten Halywůd.

Splnit si své sny

Nová deska je protkaná filmovými žánry od love story až po western. Objevíte filmová témata, jako je hrdina nebo kino. Ten Halywůd se stává imaginárním místem pro všechny obyčejné a neobyčejné sny a touhy. Autoři Dušan a Tomáš Neuwerthové za podpory Martina Horáčka s ředitelem projektu Kašpárek v rohlíku Davidem Dvořákem se rozhodli, že je třeba hledat a plnit si své sny bez ohledu na věk. 

Já chci být fotbalista

Hrdinové jednotlivých písní touží být akvabelami, fotbalisty, umělci, kteří by koncertovali pro zajíce, nebo touží letět vesmírným mezigalaktickým džípem. CD se prodává v kulaté krabici na film a z krabice dokonce trčí kousek filmového negativu. Jako bonus je k desce několik samolepek a placka s cenou Kašpárkovy akademie.

Booklet jako z komiksu

Celou desku doplňuje neuvěřitelný šedesátistránkový booklet s komiksovým příběhem o putování malé holčičky  první skladby "Děti s kufříku". Nechybí v něm vystřižené části scénáře, thriller ani závěrečné titulky.

Youtube video foto
Video: youtube.com

Na CD se setkáme s hrdiny jako Lenka Dusilová, Robert Nebřenský, Honzou Kalinou, Amálkou Dvořákovou nebo s Milanem Caisem. Nové CD Kašpárek v rohlíku Ten Halywůd stojí 299 korun a objednat si ho můžete na obchod.bejbypank.cz.

Projekt Kašpárek v rohlíku

Snaží se originálně propojovat divadlo a hudbu ve vlastních představeních. Mají připravené živé hudební show nebo pohádky na hudebních nosičích. Projekt vznikl jako reakce na nedostatek kvalitních původních písniček pro děti a také jako reakce na neexistující mezigenerační zábavu společnou pro dospělé i děti.

 

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama